ebook Nie krzycz
4.15 / 5.00 (liczba ocen: 147)

Nie krzycz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 19.43
wciąż za drogo?
Ebookpoint#Urodziny 9
Ebookpoint#Urodziny 9
28.40 złpremium: 17.04 zł Lub 17.04 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
28.41 zł Lub 25.57 zł
29.90 zł
-18% 19.43 zł
19.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Zakończenie bestsellerowej trylogii autora "Nie odpisuj" i "Nie patrz".

Każde małżeństwo ma swój koniec.

Pogrążona w długach Anita zarabia na życie jako anonimowa hejterka. Kobieta za pieniądze wypisuje obraźliwe komentarze pod adresem znanych osób. Pewnego dnia otrzymuje zlecenie zhejtowania jednego z polityków. Krótko potem na jej prywatną skrzynkę zaczynają przychodzić agresywne maile. To jednak początek koszmaru. Kto i dlaczego się na nią uwziął?

Gnębiony przez żonę Michał zaczyna wierzyć, że już nigdy się od niej nie uwolni. Wkrótce mężczyzna otrzymuje nieoczekiwaną pomoc i staje przed szansą wyrównania rachunków z demoniczną Agatą. Nie wie jednak, że godząc się na walkę z żoną, staje się częścią perfidnej gry, która ostatecznie prowadzi do tragedii.

"W dzisiejszym świecie nie liczy się prawda. Liczy się to, kto najgłośniej krzyczy."

Nie krzycz od Marcel Moss możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nie krzycz to kolejna mocna i poruszająca książka Marcela Mossa. Podczas jej czytania, emocje buzują, a historia, którą poznajemy pozostaje w naszej pamięci.

Hejt to zjawisko, które rozprzestrzenia się w sieci, oplatając swoimi mackami wielu użytkowników Internetu. Autor uświadamia nam, że ten problem dotyka coraz więcej osób. Wielu czerpie z niej satysfakcję, co jest bardzo niepokojącym zjawiskiem. Ofiar agresji ze strony hejterów jest coraz więcej. Niestety hej zbiera swoje żniwo.

Marcel Moss uzmysławia nam, że adresaci złych komentarzy pozostają sami z tym problemem. Nie krzycz to doskonałe zwieńczenie trylogii hejterskiej.

Poznajemy historię Anity, która chcąc wyjść z długów podejmuje się pracy jako anonimowa hejterka. Wcześniej pracowała jako weterynarz. Dziś szerzenie hejtu, jest dla niej formą zarobkowania. Zgrozą napawa mnie myśl, że człowiek hejtując dąży do uzyskiwania korzyści finansowych. Niestety takie praktyki często stosowane są w prawdziwym życiu. Takich przypadków jest bardzo wiele. Anita za pieniądze wypisuje w Internecie obraźliwe komentarze pod adresem znanych osób. Otrzymuje ofertę by na cel obrać znanego polityka. Jednak po kilku dniach kobieta na swą skrzynkę mailową otrzymuje agresywne wiadomości. Nie tylko historia Anity jest mocnym punktem tej książki. Michał, który nie potrafi uwolnić się od demonicznej żony Agaty, staje przed szansą wyrównania rachunków. Jednak jak się okazuje wojna ta jest częścią wyrafinowanej gry, która prowadzi do tragicznych skutków.

Bez wątpienia Nie krzycz oraz Nie odpisuj i Nie patrz to genialne thrillery psychologiczne. Z każdą częścią odczuwamy, że styl autora ewoluuje, a tworzona historia nabiera coraz to większego ładunku emocjonalnego. „Nie krzycz” to stuprocentowa petarda, która rozwala nasze emocje. A jej finał sprawia, że wszystko w nas krzyczy.

Pewne jest to, że o twórczości Marcela Mossa należy mówić głośno, tak by wielu czytelników mogło przekonać się, że jego thrillery warto wpisać na listę Najlepszych Interesujących Książek. Moss nie boi się mówić głośno, o problemach, które stawiają wielu ludzi na pozycji milczących ofiar. Myślę, że te książki mogą być dla nich punktem zapalnym do głośnego wykrzyczenia bólu. A ja z ogromnym bólem odłożyłem tę książkę, gdyż uświadomiłem sobie, że to już finał trylogii hejterskiej. Jednak jestem pełen nadziei, że Marcel Moss nie postawił ostatniej kropki.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć