ebook Świat Dysku: W północ się odzieję
4.32 / 5.00 (liczba ocen: 35493)

Świat Dysku: W północ się odzieję
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
E-book - polecana oferta: 21.56
Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
24.64 zł
26.04 zł Lub 23.44 zł
28.00 zł
-16% 19.90 zł
21.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kiedy ludzie zwracają się przeciw czarownicom, cierpią niewinni.

Tiffany Obolała jest czarownicą. Bardzo się stara, pomagając mieszkańcom Kredy. Nawet jeśli jej praca obejmuje głównie bandażowanie nóg i ma niewiele wspólnego z… no... magią. I utrudnia sen.

Ale gdzieś, kiedyś istniał splątany kłąb zła i pogardy, nienawiści i wrogości. Teraz się przebudził. Budzi też dawne opowieści, te o złych, starych czarownicach. I nagle Tiffany nie jest już taka pewna, czy postępuje słusznie. A jej mali sprzymierzeńcy – waleczni Nac Mac Feeglowie – tylko wszystko komplikują. Sytuacja powinna się poprawić, kiedy Tiffany wreszcie porządnie się wyśpi. Ale wcale się nie poprawia.
I wkrótce stanie się o wiele, wiele gorsza…

Pratchett jest bez wątpienia najbardziej dowcipnym pisarzem fantasy. Ale śmiech, który wywołuje, to nie rechot, ale uśmiech porozumiewawczy. Humor pojawia się wszędzie, w dialogach, monologach wewnętrznych, a nawet tak nudnych z natury rzeczy fragmentach, jak opisy przyrody.
Piotr Sarzyński, „Polityka”

Błyskotliwe, zabawne dialogi! Autor zdobywa szczyty wyobraźni.
„The Times”

Pasja dla języka, słownych gierek i żartów aż tryska ze stron.
„Daily Telegraph”

Świat Dysku: W północ się odzieję od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Tiffany Obolała to zdecydowanie najpopularniejsza (wśród czytelników) czarownica ze Świata Dysku. Oprócz głowologii i swoich umiejętności ma do dyspozycji jeszcze cały klan Mac Feeglów. Choc w tym osatnim wypadku trzeba przyznać, że to nie zawsze jest pomoc, ktróej oczekujemy.

Warto zerknąć