ebook Świat Dysku: Kapelusz pełen nieba - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook
3.66 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3480)

Świat Dysku: Kapelusz pełen nieba - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.40
Audiobook - najniższa cena: 23.02
wciąż za drogo?
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
23.02 zł Lub 20.72 zł
26.91 zł
Inne proponowane

Data premiery audiobooka 26 października 2020

Coś ściga Tiffany...

Tiffany Obolała jest gotowa, by rozpocząć naukę czarownictwa. Spodziewa się zaklęć i magii - nie nudnych prac domowych i złośliwych kóz. Na pewno czarownictwo to coś więcej. Czego Tiffany nie wie? Że podąża za nią bezcielesna, podstępna istota. Tym razem ani pani Weatherwax (najpotężniejsza czarownica na świecie), ani waleczni, sześciocalowi Wolni Ciut Ludzie nie zdołają jej ochronić. W końcu będzie potrzebowała całej swej wewnętrznej siły, by się uratować... o ile to w ogóle możliwe.

Terry Pratchett był uznanym pisarzem, twórcą bestsellerowego cyklu książek o świecie Dysku, z których pierwsza – „Kolor magii” – ukazała się w roku 1983. Czterdziesta pierwsza i ostatnia powieść o Dysku, „Pasterska korona”, została wydana w roku 2015. Książki były często adaptowane jako sztuki teatralne i filmy. Terry Pratchett był laureatem wielu nagród, między innymi Carnegie Medal; otrzymał też tytuł szlachecki za zasługi dla literatury. Zmarł w roku 2015.

Świat Dysku: Kapelusz pełen nieba - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć