ebook Histeria - audiobook
3.79 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 96)

Histeria - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 15.95
Audiobook - najniższa cena: 18.45
wciąż za drogo?
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
-28% 18.45 zł Lub 16.61 zł
36.90 zł
36.90 zł 10 zł na konto
25.83 zł
31.37 zł
31.72 zł
36.90 zł
Inne proponowane

Kontynuacja bestsellerowego „Wrzasku”, jednego z najgłośniejszych debiutów kryminalnych 2020 roku. Największy obłęd bierze się z niemocy… „Fenomenalny kryminał z ważnym przesłaniem. Janiszewska z wirtuozerią łączy wartką akcję z wciągającą kryminalną intrygą i aktualnymi problemami społecznymi. Musicie to przeczytać! ” – Marcel Moss

„Intensywny i intrygujący jak jego bohaterka. Nie daje spokoju jak jego bohater. Precyzyjna kryminalna układanka. W taką histerię mogę wpadać jak najczęściej” – Wojciech Chmielarz

Komisarz Bruno Wilczyński popada w obsesję – nie może pogodzić się z tym, że wciąż nie udało mu się wsadzić za kratki psychopatycznego mordercy. Musi jednak wyruszyć w nowy pościg, gdy na warszawskim Ursynowie kobieta zostaje brutalnie zamordowana. Zwyrodnialec z przeszłości mimo wszystko nie daje o sobie zapomnieć.
Tymczasem reporterka Larysa Luboń wpada na trop zagadkowego mężczyzny w masce, który prześladuje mieszkańców Warszawy. Czy naprawdę jest on potworem, jak sugerują media? A może prawda jest bardziej złożona?
Czy wszystkie czyny muszą mieć swoje konsekwencje? Jakie bestie kryją się w zwyczajnych ludziach? I czy można uciec przed przeszłością?

Histeria - audiobook od Izabela Janiszewska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć