ebook Prosta sprawa - audiobook
3.47 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2637)

Prosta sprawa - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.95
Audiobook - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
19.95 zł
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
27.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
19.95 zł
23.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

To miała być prosta sprawa, wszystko wymknęło się jednak spod kontroli. Zamiast spotkania z przyjacielem starcie z gangsterami, które staje się początkiem gry o bardzo wysoką stawkę. Chaos mafijnych porachunków, tajemnicze zaginięcie, balansowanie na krawędzi życia i śmierci – wszystko to czeka fanów Wojciecha Chmielarza w powieści sensacyjnej, napisanej w czasie lockdownu.

Pełna zwrotów akcji powieść sensacyjna mistrza kryminału.
Młody mężczyzna pewnego dnia przyjeżdża do Jeleniej Góry, gdzie zamierza odwiedzić swojego przyjaciela Prostego i spłacić dawno zaciągnięty dług. Kiedy jednak dociera na miejsce, zastaje zdemolowane mieszkanie. Puste, bez Prostego. Pojawiają się za to dwaj umięśnieni bandyci, którzy zaczynają zadawać dziwne pytania. A że zachowują się nieuprzejmie, wkrótce w ruch idą pięści, leje się krew. I tak mężczyzna zostaje przypadkowo wplątany w niebezpieczną grę. Nie zna jej zasad ani uczestników, ale wkrótce dowiaduje się, że stawka jest znacznie wyższa, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Kluczem do wszystkiego okazuje się Prosty, którego chcą dorwać i jeleniogórscy gangsterzy, i czeska mafia. W środku tego chaosu pojawia się także mafia romska, której co rusz ktoś następuje na odcisk. Żeby dotrzeć do Prostego i dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi, bohater będzie musiał im stawić czoła bezwzględnym mafiosom. A pomoże mu w tym pewna analityczka z ABW.
Prosta sprawa to pełna akcji powieść sensacyjna, której fabuła dzieje się w malowniczych Karkonoszach. Napisana w czasie lockdownu, początkowo publikowana w odcinkach na profilu autora cieszyła się wielkim powodzeniem. Teraz ukazuje się w poprawionej i rozszerzonej wersji.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Przenysława Bluszcza.  

Prosta sprawa - audiobook od Wojciech Chmielarz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć