ebook Bez reszty - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 84)

Bez reszty - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.90
Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
22.90 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
30.30 zł Lub 27.27 zł
28.71 zł
Inne proponowane

Kontynuacja bestsellerowego „Kastora”. Początek lat 90. Ludzie Krakowa są podzieleni. Jedni biednieją w oszałamiającym tempie, inni błyskawicznie się bogacą. W mieście pojawia się gang, który toruje sobie ścieżki potworną brutalnością. Czy komisarz Kastor Grudziński poradzi sobie z nową rzeczywistością i bezwzględnymi typami spod czarnej gwiazdy? Czy wreszcie uda mu się ułożyć swoje życie osobiste?

Przestępczość zorganizowana oraz handel amfetaminą to nowość dla policji, która dopiero co porzuciła starą, milicyjną nazwę. Komisarz Kastor Grudziński musi sobie poradzić ze zmianami w komendzie wojewódzkiej, ale przede wszystkim przekonać swoich przełożonych, że potrzebne są nowe metody działania. Sposoby, z których korzystali do tej pory, nie wystarczą, aby rozbić zorganizowaną przestępczość. Zadania nie ułatwia mu nowa sprawa, która wiąże się z zabójstwami dzieci na terenie Krakowa…

Bez reszty - audiobook od Wojtek Miłoszewski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć