ebook Edukacja - audiobook
3.38 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 908)

Edukacja - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.90
Audiobook - najniższa cena: 21.85
wciąż za drogo?
21.85 zł Lub 19.67 zł
21.90 zł
25.11 zł Lub 22.60 zł
23.90 zł
25.11 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja bestsellerowej „Emigracji”. Największy fenomen polskiego rynku literackiego nie odkłada klawiatury. Tym razem rzuca na nasze czytelnicze stoły powieść osadzoną w stołecznym mieście i jego przyległościach. Będziemy czytać – śmiejąc się do łez – o edukacji, rekinach biznesu, incelach, wariacikach, dzikim wschodzie, pionierach polskiej klasy średniej i arabskich szejkach w zajazdach przy autostradzie. Ze względu na ładunek emocjonalny lektura niewskazana w miejscach publicznych!

Kontynuacja bestsellerowej "Emigracji"!
Malcolmowi i Stomilowi udało się wyrwać ze szponów śmierci czającej się na polach kapusty i powrócić do ojczyzny. Tylko co dalej? Studia? Praca? Bezrobocie? Uniwersytet życia?
Największy fenomen polskiego rynku literackiego powraca z nową powieścią. Tym razem osadzonej w mieście stołecznym Warszawa i przyległościach.
O edukacji, rekinach biznesu, incelach, wariacikach, dzikim wschodzie, pionierach polskiej klasy średniej i arabskich szejkach w zajazdach przy autostradzie.

Edukacja - audiobook od Malcolm XD możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć