ebook Eragon
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 1216373)

Eragon
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.80
30.31 złpremium: 18.19 zł Lub 18.19 zł
19.80 zł
25.76 zł Lub 23.18 zł
25.77 zł Lub 23.19 zł
24.25 zł
25.76 zł
25.76 zł
26.69 zł
26.98 zł
27.50 zł
30.31 zł
Inne proponowane

Napisana przez 17-latka powieść, rozgrywająca się w magicznym świecie.

Eragon – bohater Paoliniego – młody, wiejski chłopak znajduje niebieski kamień i przynosi go do domu. Ale zanim udaje mu się sprzedać go handlarzowi, z „kamienia” wykluwa się szafirowy smok, Saphira. Smoka próbuje ukraść zły Urgals, który brutalnie morduje wuja Eragona. Chłopcu i smoczycy w ostatniej chwili udaje się uciec. Od tej chwili Eragon poprzysięga zemstę mordercy wuja i wyrusza na wyprawę by uratować świat i stać się ostatnim legendarnym Jeźdźcem Smoków.

Poczekajcie, to nie wszystko.

Eragon jest związany z Saphirą magiczną mocą, psychiczną więzią, która wzmacnia ich wzajemną siłę, lecz jest trochę...nieprzewidywalna. Król krainy, w której rozgrywa się akcja – Alagaesii – jest także Jeźdźcem, zaprzedał się jednak ciemnej mocy...

W książce znajdujemy wszystko co niezbędne dla nowej generacji fantasy; wspaniałe walki , historyczne bronie, tajemniczy spisek i... kobieta-elf, która pojawia się w snach Eragona.

Eragon od Christopher Paolini możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Mi książka bardzo się podobała. Empatia bohaterów jest obecny prawie na każdej stronie. Książka idealnie nadaje się dla miłośników tego gatunku.

 • Awatar

  Jesli sie pomysli, ze te pierwsza ksiazke z serii napisal 19-latek to tak, jest to rewelacja. Niestety kolejne tomy sa coraz gorsze, czuc, ze autor pisze na sile.

 • Awatar

  Oglądałeś już film Eragon?? Nie czytałeś książki? I masz już wyrobioną opinię?? - MYLISZ SIĘ!! Nie znam równie sp... nieudanej adaptacji.
  Autor wciąga nas w świat przygód młodego chłopaka, smoków i przyjaźni. Jeszcze nie przeczytasz jednego tomu a już chcesz mieć następny.

Warto zerknąć