ebook Eragon
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 1216442)

Eragon
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 21.22
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
28.19 złpremium: 18.19 zł Lub 18.19 zł
24.05 zł Lub 21.65 zł
25.90 zł
30.31 zł
30.31 zł Lub 27.28 zł
-21% 21.22 zł
24.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Napisana przez 17-latka powieść, rozgrywająca się w magicznym świecie.

Eragon – bohater Paoliniego – młody, wiejski chłopak znajduje niebieski kamień i przynosi go do domu. Ale zanim udaje mu się sprzedać go handlarzowi, z „kamienia” wykluwa się szafirowy smok, Saphira. Smoka próbuje ukraść zły Urgals, który brutalnie morduje wuja Eragona. Chłopcu i smoczycy w ostatniej chwili udaje się uciec. Od tej chwili Eragon poprzysięga zemstę mordercy wuja i wyrusza na wyprawę by uratować świat i stać się ostatnim legendarnym Jeźdźcem Smoków.

Poczekajcie, to nie wszystko.

Eragon jest związany z Saphirą magiczną mocą, psychiczną więzią, która wzmacnia ich wzajemną siłę, lecz jest trochę...nieprzewidywalna. Król krainy, w której rozgrywa się akcja – Alagaesii – jest także Jeźdźcem, zaprzedał się jednak ciemnej mocy...

W książce znajdujemy wszystko co niezbędne dla nowej generacji fantasy; wspaniałe walki , historyczne bronie, tajemniczy spisek i... kobieta-elf, która pojawia się w snach Eragona.

Eragon od Christopher Paolini możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Prawdziwa odwaga polega na tym, by żyć i cierpieć za to, w co wierzysz.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Mi książka bardzo się podobała. Empatia bohaterów jest obecny prawie na każdej stronie. Książka idealnie nadaje się dla miłośników tego gatunku.

 • Awatar

  Jesli sie pomysli, ze te pierwsza ksiazke z serii napisal 19-latek to tak, jest to rewelacja. Niestety kolejne tomy sa coraz gorsze, czuc, ze autor pisze na sile.

 • Awatar

  Oglądałeś już film Eragon?? Nie czytałeś książki? I masz już wyrobioną opinię?? - MYLISZ SIĘ!! Nie znam równie sp... nieudanej adaptacji.
  Autor wciąga nas w świat przygód młodego chłopaka, smoków i przyjaźni. Jeszcze nie przeczytasz jednego tomu a już chcesz mieć następny.

Warto zerknąć