ebook Świat Dysku: Trzy wiedźmy
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 73989)

Świat Dysku: Trzy wiedźmy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.56
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
21.53 zł
22.12 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Król Verence, władca Lancre, został zamordowany i snuje się teraz jako duch po zamku. Czarownice ocaliły maleńkiego synka Verence'a i oddały go na wychowanie aktorom z wędrownej trupy. W Lancre objął władzę okrutny książę Felmet z jeszcze okrutniejszą małżonką. Poddani nie lubią nowego władcy. Duch Verence'a nieźle musi się nakombinować, aby zawrzeć wreszcie sojusz z wiedźmami. Wspólnie doprowadzą do powrotu prawowitej dynastii na tron.

Świat Dysku: Trzy wiedźmy od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Swiat dysku to jedna seria ale wiedzmy to swiat w swiecie. One zyja tylko wlasnym zycie wedlug wlasnych praw. Czasem wydaje sie ze nawet autoromi nie podlegaja w zaden sposob :-) Dobry humor i wiedzmowe knowania to piekna mieszanka - polecam i to nie tylko wiedzmom :-)

  • Awatar

    Pratchett dość często w Świecie Dysku odnosi się do klasycznych pozycji literatury. Tym razem "na warsztacie" pojawił się Shakespeare. Klasyczna historia opowiedziana w nieco inny sposób, ale dla wielbicieli Czarownicowego nurtu Świata Dysku - pozycja obowiązkowa.

Warto zerknąć