ebook Zemsta ze skutkiem śmiertelnym - audiobook
3.59 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 170)

Zemsta ze skutkiem śmiertelnym - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 31.90
Audiobook - najniższa cena: 33.94
wciąż za drogo?
37.20 złpremium: 24.00 zł Lub 24.00 zł
33.94 zł Lub 30.55 zł
40.00 zł
33.99 zł
40.00 zł
Inne proponowane

Kiedy życie podsuwa ci kolejny kryminalny trop. Magda, bohaterka „W jak morderstwo”, właśnie rozstała się z mężem i próbuje się odnaleźć w tej nowej, trudnej sytuacji. Pewnego dnia na jej oczach ginie kobieta, potrącona przez rozpędzony samochód. Kierowca ucieka z miejsca wypadku. Tego samego dnia w miasteczku zostaje porwane dziecko. Czy te dwie historie coś łączy? Magda rozpoczyna prywatne śledztwo, podczas którego nie tylko będzie sobie musiała poradzić z bezwzględnymi bandytami, ale i z policją, dla której amatorskie działania Magdy to poważny kłopot organizacyjny oraz wizerunkowy.

Czy porywaczom chodzi tylko o pieniądze? Czy Magdzie uda się ocalić życie dziecka? Oraz czy u boku Magdy pojawi się jakiś nowy mężczyzna? Tego wszystkiego dowiemy się w kolejnym tomie kryminalnych przygód sympatycznej i wścibskiej pani weterynarz. To drugi tom "Śledztwa Magdy".

Zemsta ze skutkiem śmiertelnym - audiobook od Katarzyna Gacek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć