ebook Tajemnica odnalezionego płótna Cezanne'a
3.87 / 5.00 (liczba ocen: 725) Ilość stron (szacowana): 324

Tajemnica odnalezionego płótna Cezanne'a
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.99
wciąż za drogo?
14.99 zł Lub 13.49 zł
29.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
23.09 zł Lub 20.78 zł
29.99 zł 10 zł na konto
-49% 15.00 zł
22.92 zł
25.49 zł
25.49 zł
25.49 zł
27.00 zł
29.99 zł
Inne proponowane

Piąty tom kryminalnej serii, nawiązującej do najlepszej klasyki tego gatunku literatury. Sprawa zupełnie niebanalna – morderstwo związane z elektryzującym odkryciem dla koneserów malarstwa. Znaków zapytania i mylnych poszlak jest tyle, ilu chętnych na zdobycie tajemniczego płótna Paula Cézanne’a… „Lektura obowiązkowa dla wielbicieli kryminałów, którzy kochają sztukę” – Booklist

Przyjaciel z klubu palaczy cygar prosi Antoine’a, by wybrał się z nim do mieszkania René Rouqueta, emerytowanego listonosza, który znalazł u siebie zwinięte płótno. Ponieważ jego mieszkanie należało kiedyś do Paula Cézanne’a, Rouquet jest przekonany, że trafił na skarb. Ale kiedy Antoine przybywa na miejsce, okazuje się, że René nie żyje, płótno zaginęło, a nad ciałem stoi tajemnicza profesor historii sztuki.
Odnalezienie płótna nie rozwiązuje zagadki. Zarówno faktura, jak i kolory na obrazie wskazują na Cézanne’a. Lecz kim jest ta uśmiechająca się modelka? To z pewnością nie ponura Mme Cézanne. Kto zabił René? Kto ukradł płótno? I do czego jest w stanie się posunąć, by je odzyskać?

„Kradzieże dzieł sztuki to gorący temat w świecie zagadek kryminalnych, ale nikt nie odmalowuje rabunku tak sugestywnie, jak M. L. Longworth” – „Kirkus Reviews˛

„Urzekające… Uroczy mieszkańcy Aix-en-Provence dodają wdzięku tej wielobarwnej historii” – „Library Journal”

Tajemnica odnalezionego płótna Cezanne'a od M. L. Longworth możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć