ebook Urodziłam dziecko szejka - audiobook
3.74 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 272) Ilość stron (szacowana): 608

Urodziłam dziecko szejka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.36
Audiobook - najniższa cena: 27.67
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
27.67 zł
-23% 29.18 zł Lub 26.26 zł
34.49 zł Lub 31.04 zł
30.46 zł
34.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Do czego są w stanie posunąć się arabskie rodziny, by ukryć wstydliwą bezpłodność? Jaką cenę są gotowe zapłacić za rodzicielstwo? Dlaczego jedne kobiety wyrządzają krzywdę innym w kraju, w którym wszystkie mają tak niewiele praw? Marcin Margielewski – autor m.in. „Tajemnic hoteli Dubaju” i „Zaginionych arabskich księżniczek” – przedstawia wstrząsająca historię kobiety, która wbrew swojej woli została surogatką szejka.

Ola, młoda i oddana pracy pielęgniarka, dostaje pracę jako opiekunka niepełnosprawnej córki saudyjskich arystokratów. Na miejscu okazuje się jednak, że pani domu ma dla niej zupełnie inne zadanie niż to, na które wskazywał kontrakt. Dziewczyna wpada w misterną pułapkę intryg trzęsącej arabską rodziną matrony i znajduje się w sytuacji bez wyjścia. W tym oszustwie cel jest jeden – macierzyństwo za wszelką cenę. Ola wbrew swojej woli zachodzi w ciążę z synem szejka. Rozpoczyna się koszmar, który zmieni jej życie, bo w Arabii Saudyjskiej za nieślubną ciążę grozi kara śmierci.
Marcin Margielewski wysłuchał zwierzeń, na które bohaterka była gotowa dopiero po dekadzie od tamtych wydarzeń.

Urodziłam dziecko szejka - audiobook od Marcin Margielewski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć