ebook Kiedy jak nie dziś
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 11)

Kiedy jak nie dziś
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 16.45
wciąż za drogo?
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
19.44 zł Lub 17.50 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
29.90 zł 10 zł na konto
16.45 zł
-18% 19.43 zł
22.43 zł
23.02 zł
25.42 zł
26.65 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł

Pierwsza część pełnej emocji serii „Cztery Pory Uczuć”. „Kiedy jak nie dziś” to historia o miłości, wybaczeniu i o tym, że czasami może być za późno na wyjaśnienia, bo jak wiadomo los bywa przewrotny...

Dwudziestoczteroletnia Klara, studentka medycyny, wyjeżdża na wakacje do ojca, który razem z drugą żoną – Emilią, prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Nie wie, że to będzie lato pełne niespodzianek – nie tylko tych dobrych. Rodzące się między nią a Maćkiem uczucie zostanie wystawione na niejedną próbę, a tajemnica skrywana przez matkę Klary, namiesza w życiu całej rodziny.
Czy Klara zdoła wybaczyć matce? I czy odnajdzie wreszcie prawdziwą miłość?

Kiedy jak nie dziś od Paulina Wiśniewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
By oderwać się od codzienności, chętnie sięgam po powieści obyczajowe. „Kiedy jak nie dziś” autorstwa Pauliny Wiśniewskiej, to książka, która pomogła mi wyrwać się do innego świata. Świata pełnego miłości, ale także zdrady, tajemnicy oraz wakacyjnej przygody. A jeśli przygoda jest porywająca, to ja się na to piszę.

Autorka napisała wzruszającą powieść, która dla miłośników literatury obyczajowej będzie ciekawie spędzonym czasem w poznawaniu historii Klary, studentki medycyny. I choć tak naprawdę nie jest to tylko powieść obyczajowa, ponieważ znajdziemy w niej wiele wątków psychologicznych. A to jeszcze bardziej potęguje naszą ciekawość w poznawaniu losów głównej bohaterki.

Klara mieszka wraz z matką w Szczecinie, i w głównej mierze poświęca się nauce. Od dawna chciała „zostać lekarzem z pasji i zamiłowania”. W czasie wakacyjnej przerwy postanawia wyjechać do ojca, który w Kaliszu Pomorskim prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Dodam tylko, że akcja powieści rozgrywa się w rodzinnym mieście autorki. Klara nie spodziewała się, że wyjazd będzie dla niej początkiem znajomości, która namiesza w jej życiu. Poznaje Maćka. Między dwojgiem rodzi się uczucie, które zostanie wystawione na niejedną próbę. Pewnego dnia Klara otrzymuje tajemniczy list, który wywraca jej dotychczasowe życie o sto osiemdziesiąt stopni. Od tego momentu nasza ciekawość nabiera na sile. Jaką tajemnicę skrywa matka dziewczyny? Czy Klara będzie w stanie jej wybaczyć?

Książka podzielona jest na dwie części. Pierwsza opisuje obecne wydarzenia, natomiast druga ukazuje to, co działo się dziesięć miesięcy później. Krótkie i treściwe rozdziały to bez wątpienia atut tej powieści. Jednak jej największą wartością jest historia, w której miłość i wybaczenie grają pierwsze skrzypce.

Sięgnijcie po Kiedy jak nie dziś. Niech historia zapisana na kartach tej powieści rozbrzmi w Waszych sercach. A warto dodać, że to pierwsza część serii Cztery pory uczuć. Zatem czeka nas jeszcze wiele emocjonujących chwil z twórczością Pauliny Wiśniewskiej, która skradła moje czytelnicze serce. Jak sama autorka przyznaje inspiracją do napisania tej książki było samo życie. Natomiast cała seria będzie ukazaniem historii kilku kobiet, które są tak różne jak pory roku, ale razem tworzą całość. Zatem z niecierpliwością czekam na kolejną powieść Pani Pauliny Wiśniewskiej. Kiedy jak nie dziś to książka, która mocno mnie wzruszyła. A przecież o to właśnie chodzi w Najlepszych Interesujących Książkach.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć