ebook Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi na świecie
3.54 / 5.00 (liczba ocen: 2700)

Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi na świecie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 23.09
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
-23% 23.09 zł Lub 20.78 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
23.08 zł
25.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Christopher Berry-Dee, słynny kryminolog śledczy, powraca z kolejnym wstrząsającym dziełem. Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi z najgorszych to kolejna podróż w mroczny świat potworów. Tym razem autor zapuszcza się jeszcze głębiej. Nie szczędząc wstrząsających szczegółów, analizuje życie i kłamstwa seryjnych morderców i wyjaśnia motywy ich przerażających zbrodni.

Wywiady z zabójcami, policjantami i przedstawicielami prokuratury, a także staranna analiza śledztw pozwalają czytelnikowi uzyskać bezprecedensowy wgląd w psychikę najbardziej diabolicznych ludzi na świecie.

Bohaterami książki są zarówno samotni outsiderzy, jak i szanowani członkowie społeczeństwa. Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi z najgorszych dowodzą, że potworni mordercy mogą być znacznie bliżej, niż myślimy...

Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi na świecie od Christopher Berry-Dee możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Oto przed Wami historie Johna Gacy'ego, seryjnego mordercy od czasów nastoletnich; Kennetha Alessio Bianchiego, sadysty seksualnego; Williama Heirensa, który uwielbiał eksperymenty chemiczne oraz Johna Davida Guise Canna – seryjnego gwałciciela. Pojawia się tutaj jeszcze krótki rozdział na temat Patricii Wright, chociaż nie do końca rozumiem, dlaczego autor ją tutaj umieścił, gdyż nie zasługuje ona na miano seryjnej morderczyni. Nie mnie jednak oceniać. Książkę czytałam z przyjemnością, podobnie jak poprzednie publikacje tego autora. Nie są idealne, ale zdecydowanie dobrze spędzam z nimi czas i poruszają tę tematykę, którą lubię zgłębiać.

Cała recenzja na blogu: Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi na świecie

Ocena: 5/6
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć