ebook Rodzina prezydencka
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 2181)

Rodzina prezydencka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 27.89
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.89 zł Lub 25.10 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
34.90 zł
28.09 zł
28.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Hipnotyczny thriller medyczny, doskonale oddający intensywną atmosferę panującą w Białym Domu. „Powieść Palmera przeniesie cię w złożony świat etyki medyczno-prawno-społecznej. Rodzina prezydencka nie zawodzi, stawiając w kontrze dwa pytania – «co możemy zrobić?» i «co powinniśmy zrobić?». Do tego cały czas trzyma w napięciu! – Kathy Reichs, autorka słynnego cyklu „Kości”

Prezydent Geoffrey Hilliard i jego rodzina żyją w ciągłym blasku politycznego świata. Biały Dom nie jest łatwym miejscem do dorastania, kiedy więc syn prezydenta, Cam, szesnastoletni mistrz szachowy, doświadcza nagłego przypływu zmęczenia i diametralnej zmiany nastroju, lekarze stwierdzają, że to typowe dla nastolatków. Jednak agentka Secret Service, Karen Ray, której zadaniem jest strzec rodzinę prezydencką, ma pewność, że problemy Cama są poważne i prosi swojego byłego męża – lekarza – o drugą opinię.
Doktor Lee Blackwood ma jednak zakaz wstępu do Białego Domu. Diagnozę musi postawić na podstawie zasłyszanych informacji. Jego jedyną wskazówką jest pewna młoda pacjentka o podobnych objawach. A także stan Cama, który nagle ulega zdecydowanemu pogorszeniu…
Czy ktoś próbuje zamordować syna prezydenta?
Kiedy doktor Blackwood i agentka Ray usiłują wyjaśnić, co się dzieje, odrywają szereg mrocznych tajemnic związanych ze zdradami, naruszającymi poziom bezpieczeństwa narodowego.

„Inteligentny thriller medyczny, na naprawdę wysokim poziomie!” – Robert Dugoni, autor bestsellerów „New York Timesa”

Rodzina prezydencka od Daniel Palmer, Michael Palmer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć