ebook Rodzina prezydencka
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 2181)

Rodzina prezydencka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.57
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.92 zł Lub 25.13 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
26.83 zł
27.57 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Hipnotyczny thriller medyczny, doskonale oddający intensywną atmosferę panującą w Białym Domu. „Powieść Palmera przeniesie cię w złożony świat etyki medyczno-prawno-społecznej. Rodzina prezydencka nie zawodzi, stawiając w kontrze dwa pytania – «co możemy zrobić?» i «co powinniśmy zrobić?». Do tego cały czas trzyma w napięciu! – Kathy Reichs, autorka słynnego cyklu „Kości”

Prezydent Geoffrey Hilliard i jego rodzina żyją w ciągłym blasku politycznego świata. Biały Dom nie jest łatwym miejscem do dorastania, kiedy więc syn prezydenta, Cam, szesnastoletni mistrz szachowy, doświadcza nagłego przypływu zmęczenia i diametralnej zmiany nastroju, lekarze stwierdzają, że to typowe dla nastolatków. Jednak agentka Secret Service, Karen Ray, której zadaniem jest strzec rodzinę prezydencką, ma pewność, że problemy Cama są poważne i prosi swojego byłego męża – lekarza – o drugą opinię.
Doktor Lee Blackwood ma jednak zakaz wstępu do Białego Domu. Diagnozę musi postawić na podstawie zasłyszanych informacji. Jego jedyną wskazówką jest pewna młoda pacjentka o podobnych objawach. A także stan Cama, który nagle ulega zdecydowanemu pogorszeniu…
Czy ktoś próbuje zamordować syna prezydenta?
Kiedy doktor Blackwood i agentka Ray usiłują wyjaśnić, co się dzieje, odrywają szereg mrocznych tajemnic związanych ze zdradami, naruszającymi poziom bezpieczeństwa narodowego.

„Inteligentny thriller medyczny, na naprawdę wysokim poziomie!” – Robert Dugoni, autor bestsellerów „New York Timesa”

Rodzina prezydencka od Daniel Palmer, Michael Palmer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć