ebook Dwa dni w Paryżu
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 29471)

Dwa dni w Paryżu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.14
wciąż za drogo?
22.14 zł
Inne proponowane

Paryż jest zawsze dobrym pomysłem, nawet jeśli nic nie idzie zgodnie z planem…

Zanim zdążyła się zastanowić, weszła do biura podróży i kupiła dwa bilety. To zupełnie nie w stylu Nell! Dwa dni w Paryżu, pierwsza szalona decyzja w jej życiu… Tylko że spełnia się najgorszy scenariusz i Nell zostaje sama w mieście zakochanych.

Ale przecież jest w Paryżu! Na tyle wielkim, żeby poczuć się wolną, i na tyle małym, żeby spotkać kogoś naprawdę wyjątkowego. Tylko tutaj można poczuć taki przypływ odwagi. Dać się zaprosić na drinka chłopakowi, który zachwycił się tym samym obrazem Fridy Kahlo. Zobaczyć wszystkie atrakcje Paryża w ciągu dwudziestominutowego rajdu na skuterze. Przeżyć najlepszą noc w swoim życiu.

I zamiast tworzyć kolejną listę za i przeciw, zapisać na czystej kartce tylko dwa słowa: Żyj chwilą.

Opowieść o odwadze i sile miłości autorstwa JOJO MOYES, pisarki, która podbiła serca polskich czytelników powieściami "Zanim się pojawiłeś", "Kiedy odszedłeś", "Światło w środku nocy".

Rekomendacje:

Dwa dni w Paryżu to fascynująca podróż po mieście zakochanych, ale także po kobiecej duszy. To pozycja, przy której możemy się wyciszyć, oddać rozmyślaniom i którą możemy się otulić jak ciepłym kocem. Czegóż innego nam potrzeba tej jesieni? - Monika Lewandowska - Kocham Cię, moje życie 

Dwa dni w Paryżu od Jojo Moyes możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
W trudnych chwilach namaluj sobie uśmiech.
O czym jest książka, czyli o fabule słów kilka…

Dwa dni w Paryżu to zbiór opowiadań jednej z najbardziej ukochanych kobiecych pisarek, którą jest niewątpliwie Jojo Moyes. Jedne z tych utworów są dłuższe, inne krótsze, ale wszystkie łączy wspaniały i niepowtarzalny Paryż.

Jedną z bohaterek zbioru jest Nell, która pewnego dnia pod wpływem niespodziewanego impulsu, weszła do biura podróży i zakupiła w nim dwa bilety do Paryża dla siebie i swojego chłopaka. Niestety, jej chłopak postanowił wystawić ją do wiatru i wydaje się, że dziewczyna zostanie zupełnie sama w obcym sobie mieście. No ale to przecież jest Paryż, miasto zakochanych, miasto, w którym wszystko może się zdarzyć. Nell w przypływie jakże niespodziewanej dla siebie odwagi daje się zaprosić nieznajomemu chłopakowi na drinka. Dzięki przystojnemu francuzowi odkryje nie tylko uroki tego wyjątkowego miasta, ale także odkryje w sobie bardziej odważną i szaloną stronę swojej duszy.

Moja opinia, czyli co mnie zachwyciło, a co jednak trochę mniej…

Dwa dni w Paryżu to fascynująca podróż po mieście zakochanych, ale także po kobiecej duszy. Historie zawarte w tej antologii różną się zarówno długością jak i intensywnością uczuć i emocji, które wywołują w czytelnikach. Łączy je za to Paryż i fascynujące portrety bohaterek.

Po lekturze tej książki, śmiało mogę stwierdzić, że nieustannie zachwycam się cudownym piórem Jojo Moyes. Jak to często bywa w przypadku antologii, jedne opowiadania podobały mi się bardziej, inne mniej, ale z każdym spędziłam swój czas w wyjątkowo przyjemny sposób. Moyes pisze niezwykle plastycznie, lekko i urzekająco. Zdecydowanie w tym co tworzy jest swoista magia. Nie dziwię się, że autorka cieszy się niesłabnącą popularnością wśród czytelniczek na całym świecie.

Dwa dni w Paryżu to pozycja, przy której możemy się wyciszyć, oddać rozmyślaniom i którą możemy się otulić jak ciepłym kocem. Czegóż innego nam potrzeba tej jesieni?

Komu polecam?

Najnowsza publikacja Jojo Moyes to idealna pozycja dla wielbicielek autorki, choć tych pewnie nie trzeba namawiać do sięgnięcia po tę książkę. Jeśli jednak nie mieliście jeszcze do czynienia w powieściami Moyes to tym bardziej swoją przygodę z twórczością autorki możecie zacząć właśnie od tej książki. Myślę, że wiele czytelniczek znajdzie w niej choć jedną historię, która stanie się bliska ich sercu.

Jeśli poszukujecie więc ciepłej i wzruszającej pozycji z morałem, przy której zwyczajnie można wypocząć, to ta pozycja zdecydowanie powinna przypaść Wam do gustu. Znajdziecie w niej ciekawych bohaterów, intrygujące historie i całą gamę uczuć.

Ocena: 4+/6
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć