ebook Wędrująca Ziemia - PRZEDSPRZEDAŻ
4.08 / 5.00 (liczba ocen: 3324)

Wędrująca Ziemia - PRZEDSPRZEDAŻ
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.18
Audiobook - najniższa cena: 29.18
wciąż za drogo?
29.18 zł Lub 26.26 zł
36.02 zł Lub 32.42 zł
34.50 zł
Inne proponowane

Data premiery e-booka 28 października 2020

Liu Cixin to jeden z najważniejszych głosów w światowej literaturze science fiction. "Problem trzech ciał" jest pierwszą zagraniczną powieścią uhonorowaną Nagrodą Hugo, trylogia „Wspomnienie o przeszłości Ziemi” została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków, a twórcy Gry o tron tworzą na jej podstawie serial dla Netflixa. Oprócz wymienionych tytułów DW REBIS opublikował także powieści "Piorun kulisty" i "Era supernowej" tego autora.

"Wędrująca Ziemia" to pierwszy zbiór jego opowiadań, z których pięć zdobyło Chinese Galaxy Award. Klasyczne tematy, jak inwazja obcych, pierwszy kontakt z cywilizacją pozaziemską czy globalna katastrofa, ukazane są poprzez doznania ludzi i nawet w obliczu zagłady dają powiew nadziei i optymizmu. Autor zabiera czytelnika na krańce wszechświata i czasu, na spotkanie z najdziwniejszym przeznaczeniem, jakie można sobie wyobrazić. To hołd dla mistrzów SF, jak Clarke czy Asimov, a zarazem pełne melancholii i przesycone pragnieniem zrozumienia ludzkiej natury, napisane w niepowtarzalnym stylu opowieści. Na motywach tytułowego opowiadania w 2019 r. powstała chińska kinowa superprodukcja.

„Utwory Liu wywołują dreszcz podniecenia badaniem nieznanego i urzekają rozmachem […]Niezwykłe”. - „The New Yorker”

„Niesamowita, rewelacyjna. Tej książki nie można pominąć”. - „Kirkus Review”

„Wspaniały zbiór (…) Cixin Liu nadaje science fiction niepowtarzalny klimat”. - Gareth D. Jones, sfcrowsnet.info

Wędrująca Ziemia - PRZEDSPRZEDAŻ od Liu Cixin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć