ebook Nagrobek -  audiobook
3.45 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 21)

Nagrobek - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.94
Audiobook - najniższa cena: 25.43
wciąż za drogo?
32.21 zł Lub 28.99 zł
33.90 zł 10 zł na konto
25.43 zł
33.90 zł
Inne proponowane

Spory, namiętności, ciemne interesy i krwawe porachunki. A w tle piękna, lecz obojętna na ludzkie dramaty przyroda. Anna Klejzerowicz po raz kolejny zaprasza nas do urokliwego Kryszewa, gdzie jak w krzywym zwierciadle odbijają się problemy naszej współczesności…

Nieduże turystyczne miasteczko pod Gdańskiem. Podczas prac konserwatorskich na miejscowym cmentarzu w starym grobowcu odkryto zwłoki młodego mężczyzny, który padł ofiarą brutalnego morderstwa. Wszystko wskazuje na to, że nieboszczyk był cudzoziemcem. Śledczy idą tropem ukraińskim, który wydaje się najbardziej oczywisty, gdyż w okolicy przebywa – głównie w celach zarobkowych – wiele osób zza wschodniej granicy.
Felicja Stefańska, rzeczniczka prasowa urzędu gminy, prowadząca własne dziennikarskie śledztwo, ma jednak wątpliwości. Poszukiwania, jak po nitce do kłębka, wiodą ją w przeszłość, do upalnej letniej nocy sprzed prawie dekady, gdy bez śladu zaginęła kilkunastoletnia dziewczyna…
Gdzie jest początek tej splątanej nici? Co wydarzyło się wtedy, że dziś pociąga za sobą falę kolejnych zbrodni? Jakie mroczne tajemnice skrywa sielankowe na pozór miasteczko? Młodzieńcze nieporozumienia, gangsterskie porachunki czy splot nieszczęśliwych wypadków? Czy życie Felicji też jest zagrożone?

Nagrobek - audiobook od Anna Klejzerowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć