ebook Ojciec Gwiazdka i ja - audiobook
4.16 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 330) Ilość stron (szacowana): 304

Ojciec Gwiazdka i ja - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.50
Audiobook - najniższa cena: 23.72
wciąż za drogo?
27.95 złpremium: 16.77 zł Lub 16.77 zł
23.72 zł Lub 21.35 zł
26.55 zł Lub 23.90 zł
27.95 zł 10 zł na konto
23.82 zł
25.16 zł
27.95 zł
Inne proponowane

Kontynuacja dwóch bestsellerowych powieści – „Chłopca zwanego Gwiazdką” i „Dziewczynki, która uratowała Gwiazdkę”. Czy Amelia, jej nowa rodzina i elfy powstrzymają atak Króliczka Wielkanocnego i jego wojsk, próbujących zatrzymać Boże Narodzenie. „Zabawna, ekscytująca i pełna świątecznego uroku – wszystkie te cechy czynią powieść doskonałą lekturą na sezon świąteczny” – „The Week”

Dorastanie w Elfim Jarze, gdzie wszyscy mieszkańcy są zupełnie inni od ciebie, nie zawsze jest łatwe. Nawet jeśli twoimi przybranymi rodzicami są nowożeńcy – Ojciec Gwiazdka i Mary. Amelia doświadcza tego na co dzień.
Po pierwsze, elfia szkoła może się okazać trochę męcząca, kiedy każdego dnia śpiewa się świąteczne piosenki – nawet w lipcu – i kiedy nie zdaje się egzaminów z zabawek. Po drugie, może być bardzo, bardzo zimno. Ale gdy zazdrosny Króliczek Wielkanocny i jego wojsko przeprowadzą atak, by zatrzymać Boże Narodzenie, tylko od Amelii, jej nowej rodziny i elfów, będzie zależeć, czy uda się uratować święta Bożego Narodzenia. Zanim będzie za późno…

Ojciec Gwiazdka i ja - audiobook od Matt Haig możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć