ebook Taniec z aniołem
3.33 / 5.00 (liczba ocen: 2795)

Taniec z aniołem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.93
Audiobook - najniższa cena: 16.00
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-35% 25.93 zł
-34% 26.00 zł
33.82 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwszy tom skandynawskiego cyklu kryminalnego o komisarzu Ericu Winterze.

W skromnym hotelu w południowym Londynie znaleziono zwłoki młodego Szweda. Wkrótce potem podobne morderstwo wydarzyło się w Göteborgu. Krwawe ślady każą przypuszczać, że w hotelowym pokoju odbył się makabryczny taniec. Dla 37-letniego komisarza Erika Wintera i jego współpracowników te wydarzenia są początkiem najtrudniejszego śledztwa, z jakim mieli do czynienia. Taniec z aniołem został wyróżniony nagrodą Szwedzkiej Akademii Kryminału w 1997 jako najlepsza powieść kryminalna roku. Książki Ake Edwarsona o Eriku Winterze rozeszły się milionowych nakładach, były wielokrotnie nagradzane, zostały przełożone na 20 języków, a także zekranizowane przez szwedzką telewizję.

Taniec z aniołem od Åke Edwardson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
We wszystkich okropnych historiach, z jakimi się stykamy, musi też być światło i nadzieja. Zawsze jest jakiś epilog i przynajmniej w nim można znaleźć nadzieję na przyszłość.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć