ebook Porzucone ofiary
3.54 / 5.00 (liczba ocen: 442)

Porzucone ofiary

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Autor Kolekcjonera Kości ponownie zaskakuje!

Nocne połączenie z numerem alarmowym 911 zostaje nagle przerwane. Policjantka Brynn McKenzie, choć już po służbie, jedzie do Lake Mondac, by zbadać sprawę. Czy była to pomyłka, czy też próba doniesienia o przestępstwie?

Brynn odkrywa na miejscu makabryczną zbrodnię i ucieka do lasu, by ratować własne życie. W ślad za nią ruszają bezwzględni przestępcy. Wkrótce okazuje się, że policjantka nie jest jedyną ofiarą pościgu... Zniknięcie Brynn alarmuje jej rodzinę. Mąż na własną rękę rozpoczyna poszukiwania, starania podejmują też miejscowe władze...

 
Jeffery Deaver
Wielokrotnie nagradzany autor ponad dwudziestu thrillerów psychologicznych. Z wykształcenia dziennikarz i prawnik. Przez kilka lat współpracował z dziennikami „New York Times” i „Wall Street Journal”. Zaliczany jest do grona najbardziej poczytnych i nagradzanych pisarzy amerykańskich, jego powieści były tłumaczone na kilkadziesiąt języków, dwie z nich zostały zekranizowane. Światową sławę przyniósł mu Kolekcjoner Kości.

Porzucone ofiary od Jeffery Deaver możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Czy ktoś chce przejechać się szaloną i rozpędzoną do maksymalnej prędkości kolejką górską? Tak? Zapraszam zatem do lektury znakomitego thrillera zatytułowanego „Porzucone ofiary” autorstwa Jeffery Dealera. Powieść tę można określić jednym, słowem „POŚCIG” a jej czytelnik staje się widzem zapierającej dech w piersiach nieustającej akcji i pięknych widoków, umiejscowionych w lasach Wirginii. Tę książkę czyta się na wdechu, bowiem niesłabnąca troska o bohaterkę, policjantkę Bryn McKenzie, doprowadza wręcz do palpitacji serca. Ciągłe uczucie osaczenia i zagrożenia wprowadza czytelnika w histeryczny lęk i nakazuję notoryczne zastanawianie się czy umiejętności survivalowe, które posiada bohaterka, wystarczą jej do pokonania przeciwników. I choć pościg trwa i trwa, to czytelnik nie ma go dosyć, zaskakiwany jest bowiem przez autora coraz to nowszymi i bardziej zdumiewającymi pomysłami. Do konfrontacji jednak w końcu dochodzi i następuje wtedy nieprzewidywalne, świetne zakończenie.
    Na koniec, zachęcają oczywiście do przeczytania tej powieści, chciałbym ostrzec. Nie rozpoczynajcie czytania tego thrillera przed położeniem się spać. Zarwana noc murowana.
    Ocena: 4,5/6

Warto zerknąć