ebook Odzyskać czas. Jak zrobić porządki w kalendarzu, pracy, głowie i wreszcie mieć czas na życie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Odzyskać czas. Jak zrobić porządki w kalendarzu, pracy, głowie i wreszcie mieć czas na życie - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 26.81
26.81 zł Lub 24.13 zł
29.90 zł 10 zł na konto
26.91 zł
29.90 zł
Inne proponowane

To Ty masz kontrolować swój czas, a nie on ciebie.

Dobre rady są naprawdę dobre, gdy są sprawdzone na własnej skórze. Bożena Kowalkowska od lat uczy biznesmenów, artystów, ale i gospodynie domowe, jak planować pracę i zarządzać czasem, a zna temat od podszewki, bo sama nieraz była w kryzysie czasowym, z którego wyszła krok po kroku.

Dzięki tej książce nauczysz się jak ustalać priorytety i cele, jak stworzyć koszyk zadań i odchudzić listę obowiązków oraz jak zmienić złe nawyki w dobre. Już nigdy nie ogarnie Cię chaos i związany z tym stres. Raz na zawsze ustalisz swój zawodowy, osobisty i rodzinny kalendarz, poznasz siedem zasad szczęśliwego człowieka, a ich lista zaczyna się od najważniejszej - przyjemności. Żeby być szczęśliwym człowiekiem i móc doświadczać radości, trzeba mieć na to czas – to właśnie w wolnych chwilach, a nie podczas intensywnej pracy przychodzą do głowy najgenialniejsze pomysły. Odzyskaj więc czas i rozwiń swój potencjał!

Uwierz w moc praktycznych działań i prostych rozwiązań. Poznaj metodę małych kroków, drobnych impulsów lub inspiracji, które mogą dać początek całej lawinie fundamentalnych zmian. Jeśli dzięki przeczytaniu tej książki znajdziesz w sobie chęć do wprowadzenia choćby jednej małej zmiany, to znaczy, że już odniosłeś sukces.

Odzyskać czas. Jak zrobić porządki w kalendarzu, pracy, głowie i wreszcie mieć czas na życie - audiobook od Bożena Kowalkowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć