ebook Gorsza siostra - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 94)

Gorsza siostra - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 14.40
Audiobook - najniższa cena: 26.86
wciąż za drogo?
26.86 zł Lub 24.17 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
26.91 zł
Inne proponowane

Książka autorek „Ogrodu Zuzanny” i „Galopem po szczęście”. Ida ma 25 lat, męża Tomka i dwuletnią córeczkę. Przed rokiem wykryto u Idy białaczkę. Choroba postępuje bardzo szybko. Mama Idy jest przerażona, chce ratować córkę za wszelką cenę. Okazuje się, że tylko przeszczep daje szanse na wygraną z chorobą, ale żaden z członków rodziny nie może być dawcą szpiku…

Podczas rodzinnego spotkania okazuje się, że wuj Urszuli, benedyktyn z Tyńca, zna rodzinną tajemnicę. Przysięgał milczeć, jednak w tej sytuacji uznaje, że sprawa życia i śmierci zwalnia go z jej dotrzymania. Okazuje się, że jest jeszcze jedna szansa na znalezienie dawcy… półsiostra Uli. Jak zmieni się życie rodziny po odsłonieniu wieloletniej tajemnicy? I czy pojawi się szansa na uratowanie Idy?
Daj się porwać tej poruszającej powieści!

Gorsza siostra - audiobook od Justyna Bednarek, Jagna Kaczanowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć