Biuro podróży nosorożki. Papti i góra na horyzoncie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Biuro podróży nosorożki. Papti i góra na horyzoncie - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 19.51
wciąż za drogo?
19.51 zł Lub 17.56 zł
21.90 zł
21.90 zł Lub 19.71 zł
19.71 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wybierzcie się z Papti w podróż do Ameryki Południowej!

Nosorożka wyrusza wraz z przyjaciółmi w rejs tratwą do ojczyzny leniwca Śpiocha – kolorowej dżungli nad rzeką Amazonką. Zawiera tam mnóstwo znajomości z przedstawicielami nieznanych jej dotąd gatunków zwierząt. Aby pomóc nowym przyjaciołom wybrać się na niezapomniane wakacje, Papti otwiera we wnętrzu baobabu oddział swojego biura podróży.

Tylko jaki wyjazd wymyślić dla piranii, które nie mogą opuszczać wody? Co doradzić Tarzanowi – śwince pekari, która marzy o tym, by potarzać się wśród chmur? I jak pomóc pancernikowi Teodorowi, który jest zmęczony pracą listonosza?

Papti zmierzy się z tymi i innymi wyzwaniami i wybierze się na niezapomnianą wycieczkę na szczyt góry na horyzoncie wyspy, gdzie czeka ją niespodziewane spotkanie…

Tomik składa się z 10 opowiadań. W każdym z nich nosorożka Papti i jej przyjaciele pomagają innemu klientowi prowadzonego przez nich biura podróży. Papti poznaje zawsze charaktery zwierzaków zainteresowanych wyjazdem na wakacje i dowiaduje się, jak wygląda ich codzienne życie. Dzięki temu wymyśla dla wszystkich idealnie dopasowane do ich potrzeb wyjazdy, a przy okazji często pomaga im rozwiązywać różne problemy.

Biuro podróży nosorożki. Papti i góra na horyzoncie od Marcin Mortka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć