ebook Wydech - audiobook
4.1 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 335)

Wydech - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 29.18
Audiobook - najniższa cena: 30.84
37.90 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
33.61 zł Lub 30.25 zł
36.02 zł Lub 32.42 zł
37.90 zł 10 zł na konto
30.84 zł
34.11 zł
37.90 zł
Inne proponowane

Opowiadania jednego z najważniejszych pisarzy SF. „W całej współczesnej literaturze Ted Chiang nie ma sobie równych, gdy chodzi o krótkie formy literackie. Zasługuje na to, by jego nazwisko wymieniać obok takich tuzów jak Carver, Poe, Borges czy Kafka. Każde jego opowiadanie jest wszechświatem. Czytelnik wciągnie w płuca cały «Wydech» za jednym haustem” – Blake Crouch, autor „Rekursji”

WSZECHŚWIAT ZACZĄŁ SIĘ JAKO POTĘŻNY ODDECH, WSTRZYMYWANY W PŁUCACH…

W tych dziewięciu zdumiewająco oryginalnych, prowokujących i wzruszających opowiadaniach Ted Chiang rozważa niektóre z najstarszych pytań stawianych przez ludzkość, a także inne, zupełnie nowe pytania, które mogły przyjść na myśl wyłącznie jemu.
W opowiadaniu „Kupiec i wrota alchemika” czasowy portal zmusza sprzedawcę tkanin z dawnego Bagdadu do stawiania czoła starym błędom, dając mu drugą szansę. W tytułowym „Wydechu” obcy uczony dokonuje zdumiewającego odkrycia o uniwersalnych konsekwencjach. W noweli „Lęk to zawrót głowy od wolności” sposobność zajrzenia do alternatywnych wszechświatów umożliwia bohaterom zupełnie nowe spojrzenie na kwestię wolnej woli.

„Książka science fiction, która zmusi was do myślenia i postawienia sobie ważnych pytań, będących podstawą człowieczeństwa” – Barack Obama NA FACEBOOKU

JEDNA Z 10 NAJLEPSZYCH KSIĄŻEK ROKU „NEW YORK TIMESA”
JEDNA Z OBOWIĄZKOWYCH LEKTUR ROKU 2019 „TIME’A”
JEDNA Z NAJLEPSZYCH KSIĄŻEK SCIENCE FICTION ROKU 2019 „FINANCIAL TIMESA”

Wydech - audiobook od Ted Chiang możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć