ebook Diabeł, laleczka, szpieg
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 301)

Diabeł, laleczka, szpieg
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.20
wciąż za drogo?
Virtualo#BF2020
Virtualo#BF2020
30.40 złpremium: 18.24 zł Lub 18.24 zł
-23% 19.20 zł Lub 17.28 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
-14% 23.12 zł
26.56 zł 10 zł na konto
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Gra o niepokojąco wysoką stawkę, najmroczniejsze czyny, do jakich zdolny jest człowiek, i dziewczyna, która nie ma nic do stracenia. Kontynuacja thrillera szpiegowskiego dla młodzieży „Sierota, bestia, szpieg” – mocna, wstrząsająca, niezapomniana.

Rok 1940. Sara Goldstein ukrywa się przed nazistami, zmieniając się w Ursulę Haller, ulubienicę śmietanki towarzyskiej stolicy hitlerowskich Niemiec. Pomaga aliantom, zdobywając informacje od nazistowskich generałów w czasie wystawnych przyjęć w eleganckiej dzielnicy Berlina, ale czuje, że mogłaby zrobić więcej. Wtedy kapitan, szpieg, z którym pracuje, dowiaduje się o podejrzanym niemieckim lekarzu działającym w Afryce Środkowej. Plotka głosi, że mężczyzna eksperymentuje z bronią biologiczną i dysponuje wirusem dość groźnym, by unicestwiać całe miasta. Zadaniem Sary i kapitana jest odnalezienie szalonego naukowca oraz przejęcie stworzonej przez niego broni – i to zanim naziści wykorzystają ją w walce. Dołącza do nich Clementine, udająca służącą pół-Niemka, pół-Senegalka, której ostrością języka i spostrzegawczością dorównuje tylko Sara. Kiedy podróżują przez tereny Konga i Gabonu, słowa Clementine zmuszają Sarę do zaakceptowania bolesnej prawdy, że masowa eksterminacja ludzi nie jest wymysłem nazistów…

Diabeł, laleczka, szpieg od Matt Killeen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć