ebook Legion
4.39 / 5.00 (liczba ocen: 71) Ilość stron (szacowana): 352

Legion
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 26.44
33.90 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
26.44 zł Lub 23.80 zł
30.18 zł Lub 27.16 zł
33.90 zł 10 zł na konto
25.43 zł
25.91 zł
28.82 zł
28.82 zł
33.90 zł
Inne proponowane

Niecierpliwie wyczekiwany prequel dziejów rzymskiego legionisty Corvusa opisanych w „Krwawym lesie” i „Oblężeniu”. Tak jak dwie poprzednie powieści łączy emocje „Gladiatora” Ridleya Scotta z autentyzmem „Plutonu” Olivera Stone’a. Geraint Jones – wojenny weteran – wie, jak trafić w gust fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena Kane’a i Conna Igguldena.

Za Rzym! Za towarzyszy broni!

„Każda strona jest przesycona żołnierskim potem” – Giles Kristian

„Brutalna, zuchwała opowieść, której akcja toczy się w zawrotnym tempie” – Anthony Riches, autor cyklu „Cesarstwo”

6 rok n.e. Rzym zbiera armię, by walczyć, zdobywać nowe ziemie i okrywać się chwałą. Ale nie dotyczy to legionu Corvusa, który ma zostać w forcie w Panonii, dzikiej prowincji, gdzie góry są równie zabójcze jak wróg.
Corvusowi trudno się z tym pogodzić, zwłaszcza że jego najlepszy przyjaciel, Marcus, wyrusza na wojnę. Nie zdaje sobie sprawy, że już wkrótce jego pragnienie walki się spełni. Zbuntowane plemiona formują wielką armię, by pomaszerować na Rzym. I tylko Corvus i jego towarzysze z legionu mogą im w tym przeszkodzić.

„Krew i bebechy, ale także wnikliwe spojrzenie na wieloznaczność wojny i wierność sztandarowi” – „Mail on Sunday”

„Fikcja historyczna stworzona przez prawdziwego weterana, który wie wszystko o ryzyku, bólu i więziach, jakie rodzą się w walce” – „Weekend Sport”

Legion od Geraint Jones możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć