ebook Drań z Manhattanu - audiobook
4.12 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 28705) Ilość stron (szacowana): 320

Drań z Manhattanu - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 21.95
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
14.90 zł
14.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

On miał wiele twarzy. Ona pokochała je wszystkie. „Pełna żaru i namiętności historia, rozgrywająca się pomiędzy Grahamem a Sorayą, jest jedną z najgorętszych, jakie przeczytacie w tym roku. Niezwykle przystojny drań spotyka na swej drodze kobietę, której wydaje się, że nie ma szans u kogoś takiego jak Graham... Ta opowieść wciąga już od pierwszej strony!” – Kinga Purgał, recenzentka-doskonala.blogspot.com

Bogaty finansista z wysokim mniemaniem o sobie na pewno nie jest dobrym kandydatem na chłopaka dla nieprzebierającej w słowach Włoszki. Soraya Venedetta doskonale zdawała sobie z tego sprawę, ale przecież nic nie stało na przeszkodzie, by choć trochę o nim pofantazjować, prawda? Przystojniak, którego dziewczyna zauważyła w metrze, był zadbany i starannie ubrany, ale poza tym sprawiał wrażenie okropnego bufona. Być może Soraya po jakimś czasie dałaby sobie spokój z mrzonkami, gdyby przypadkowo nie znalazła jego zgubionej komórki. A jako że była dobrze wychowana (przynajmniej tak o sobie myślała), postanowiła zwrócić zgubę. Bardzo szybko okazało się jednak, że piękny drań nie docenił tego gestu.
Graham J. Morgan nie ma jeszcze 30 lat, ale jest już uznanym biznesmenem, a jego firma świetnie prosperuje. Mężczyzna skupia się głównie na pracy i nie ma czasu na życie prywatne, woli zadowalać się przelotnymi romansami. Wszystko jednak się zmienia, gdy znajduje w swojej komórce zdjęcia pięknej nieznajomej. Widać na nich głeboki dekolt, śliczne nogi i niezwykle krągłą pupę. A potem okazuje się, że dziewczyna ma także długie lśniące włosy i piękną twarz. No i mówi to, co myśli – a to Grahama pociąga w niej chyba najbardziej. Tylko czy Soraya da się uwieść?
Tych dwoje dzieli niemal wszystko, ale łączy dzika namiętność i prawdziwe uczucie. Czy ich dwa różne światy połączą się w jeden wspólny?

O Autorkach:
VI KEELAND pochodzi z Nowego Jorku. Pracuje jako prawniczka, ale sławę zyskała jako autorka bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Ma trójkę fantastycznych dzieci. Jej największą pasją są książki, które może czytać o każdej porze.

PENELOPE WARD to autorka 11 powieści zajmujących wysokie miejsca na listach bestsellerów czasopism „New York Times”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Jej książki sprzedały się w liczbie ponad miliona egzemplarzy. Jej czwarta powieść, „Przyrodni brat”, zajęła 1. miejsce na liście serwisu Amazon za rok 2014 w kategorii niezależnie publikowanych książek w wersji elektronicznej. Penelope jest dumną mamą pięknej 12-letniej córki, u której zdiagnozowano autyzm (i która stanowiła inspirację dla postaci Callie w powieści „Gemini”), oraz 9-letniego syna. Mieszka w stanie Rhode Island razem z mężem i dziećmi.

Drań z Manhattanu - audiobook od Vi Keeland, Penelope Ward możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć