ebook Wyjdź za mnie, kochanie
3.48 / 5.00 (liczba ocen: 252)

Wyjdź za mnie, kochanie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.93
Audiobook - najniższa cena: 23.73
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł
-22% 20.93 zł
24.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Powieść, w której wiele jest sukien ślubnych, emocji i dobrego humoru. Niełatwo postawić w życiu na miłość. Zaryzykować wszystko. Ale czy to nie jest jedyna sprawa, o którą naprawdę warto walczyć?

W domu państwa Darskich szykuje się ślub marzeń. Najpiękniejsza sukienka, najdłuższy welon, dekoracje sprowadzane aż z Mediolanu oraz orkiestra z najwyższej półki. Apolonia Darska zamierza prześcignąć świat w stworzeniu dla swojej ukochanej wnuczki Mariki idealnego wesela. Ma jednak wrażenie, że nikt nie docenia jej starań.
Myli się. Doświadczony złodziej, dla którego napad na jej dom będzie ostatnim spektakularnym skokiem życia, podsłuchuje ją i, owszem, bardzo ceni. Dosłownie i w przenośni.
Przyszła teściowa Mariki ma swoje podejrzenia, dwa razy narzeczony uciekł jej sprzed ołtarza i nie zamierza dopuścić do tego, by w czasie ślubu jej syna cokolwiek poszło nie tak. Pilnuje młodych na każdym kroku. Podobnie jak reszta starszego pokolenia. Wszystko wydaje się pod kontrolą.
Do czasu, gdy w najmniej odpowiednim momencie pojawi się miłość.
Zabawne perypetie i nieoczekiwane zwroty akcji doprowadzą bohaterów do zaskakujących wniosków.

Wyjdź za mnie, kochanie od Krystyna Mirek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie wiesz, że jedyne media które nie kłamią, to woda, prąd i gaz?
W domu państwa Darskich szykuje taki właśnie ślub marzeń, wszystko ma być najpiękniejsze, najlepszej jakości i z najwyżej półki. Apolonia (babcia przyszłej panny młodej) zamierza zorganizować idealne wesele, o którym wszyscy będą długo pamiętać. Marika, wnuczka, nie podziela entuzjazmu swojej babci i w środku duszy marzy o zupełnie innego rodzaju uroczystości. Czy te dwie kobiety dojdą do porozumienia?

Pół roku później rozpędzona machina organizacyjna niczym doskonały automat zmierzała ku efektownemu finałowi. Zgodnie z przewidywaniami nikt nie odważył się stanąć babci na drodze. A kto ośmielił się próbować, został zmieciony, zanim zdążył mrugnąć. Uruchomiono spore środki finansowe.

W międzyczasie na willę państwa Darskich skrupulatnie planowany jest napad w momencie, kiedy wszyscy będą w kościele na ślubie. Doświadczony złodziej chce wykonać swój ostatni skok przed przejściem na emeryturę i w tym celu podsłuchuje mieszkańców.

Dodatkowo przyszła teściowa Mariki wywiera presję na Marikę, gdyż boi się, że do ślubu nie dojdzie... Kobieta ma swoje podejrzenia i pilnuje młodych na każdym kroku, co też jest uciążliwe.

Wydaje się, że wszystko jest pod kontrolą. Ale czy to prawda? Co się może nie udać?

Wyobraźnia. To był jedyny świat, który należał tylko do niej. Tu nikt nie miał szans się włamać, podejrzeć ani niczego dla niej zaplanować. Mogła być wolna.

Jeśli lubicie zabawne (ale nie przesadzone) powieści to gorąco polecam wam perypetię państwa Darskich. Uwielbiam taką tematykę filmów i to jest chyba pierwsza książka, która naprawdę mi się podobała jako komedia romantyczna. Jestem bardzo zaskoczona, przeczytałam błyskawicznie i aż żałowałam, że to już koniec. To jest komedia nie tylko romantyczna, nie spodziewajcie się romansidła, to powieść pełna zabawnych pomyłek i zwrotów akcji. Mimo lekkości książka ma przesłanie, które warto żeby przeczytały dziewczyny jeszcze przed ślubem.

Idealna pozycja na długie jesienne wieczory, to książka przy której choć na chwilę można zapomnieć o bieżącym świecie, a przede wszystkim się naprawdę zrelaksować. Tak jak wspominałam na wstępie - dla mnie to nr 1 wśród książek autorki. Proszę o więcej takich książek.

Ocena: 5+/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć