ebook To nie jest mój mąż - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0) Ilość stron (szacowana): 120

To nie jest mój mąż - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 28.98
Audiobook - polecana oferta: 29.18
wciąż za drogo?
36.00 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
29.18 zł Lub 26.26 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
28.98 zł
34.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Powieść dla wielbicieli literatury kryminalnej, w której dreszcz emocji łączy się z błyskotliwym humorem. Histeryczna klientka bibliotekarki, która spełnia się jako prywatny detektyw, wymagająca szefowa i roztargniony mąż, do tego wszystkiego dwa tajemnicze zaginięcia i jedne niezidentyfikowane zwłoki – będzie się działo!

Bibliotekarka Matylda Dominiczak spełnia swoje marzenie i zostaje licencjonowanym prywatnym detektywem. Jej pierwsze zadanie to uwiedzenie męża klientki i udowodnienie jego niewierności. Jednak rzekomy wiarołomca nie daje się skusić wdziękom Matyldy, a w dodatku wkrótce znika bez śladu. Pani detektyw ma czterdzieści osiem godzin, by go odnaleźć, ale klientce trudno się zdecydować, czy wolałaby odzyskać zagubionego małżonka czy też kochanka, który również zaginął. Znalezione nad rzeką zwłoki niezidentyfikowanego mężczyzny łączą drogi Matyldy i dwóch śledczych, Mareckiego oraz Tomczaka. Histeryczna klientka, wymagająca szefowa i roztargniony mąż nie ułatwiają sprawy Matyldzie, a zegar tyka…

O Autorce:
OLGA RUDNICKA (ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych „Natalii 5”, „Cichy wielbiciel”, „Były sobie świnki trzy” i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

To nie jest mój mąż - audiobook od Olga Rudnicka możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć