ebook Jesień
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 47319)

Jesień
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - polecana oferta: 21.00
wciąż za drogo?
-15% 21.00 zł
33.99 zł Lub 30.59 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
-44% 20.00 zł
24.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Czterokrotna finalistka Nagrody Bookera, uznawana za najwybitniejszą współczesną szkocką pisarkę i jej pierwsza powieść z czterotomowego cyklu „Pory Roku”! Niezwykle wymowne literackie zwierciadło, w którym przegląda się Wielka Brytania doby Brexitu.

Ponad stuletni Daniel Gluck mieszka w domu spokojnej starości. Trzydziestoletnia Elisabeth Demand, która w dzieciństwie wbrew woli swej matki zaprzyjaźniła się z mieszkającym wówczas po sąsiedzku Danielem, teraz czuwa przy łóżku śpiącego starca, rozmyślając o ich dziwnej relacji, która ukształtowała ją na całe życie. Daniel we śnie przeżywa własne wspomnienia, a w tle tych dwóch pełnych wymownych detali reminiscencji Wielka Brytania szykuje się do Brexitu i rozprawy z emigrantami.
To pierwsza i od razu niezwykle znacząca powieść, która mierzy się z nową rzeczywistością społeczną Wielkiej Brytanii i reszty Europy.
Książka trafiła do finału Nagrody Bookera 2017.

Jesień od Ali Smith możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pamięć zawsze idzie swoją drogą, nie zważając na nic.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć