ebook Dziedzictwo
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 159233)

Dziedzictwo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 39.50
wciąż za drogo?
Inverso#Targi ksiazki
Inverso#Targi ksiazki
71.66 złpremium: 43.00 zł Lub 43.00 zł
60.91 zł Lub 54.82 zł
60.91 zł Lub 54.82 zł
71.66 zł
71.66 zł 10 zł na konto
39.50 zł
57.33 zł
59.40 zł
60.91 zł
64.50 zł
71.66 zł
Inne proponowane

Najgłośniejszy światowy megabestseller od 2003 roku. Od sierpnia 2003 roku nieprzerwanie na szczycie list bestsellerów. Eragon – bohater Paoliniego, młody wiejski chłopak znajduje niebieski kamień i przynosi go do domu. Zanim udaje mu się sprzedać go handlarzowi, z „kamienia” wykluwa się szafirowy smok, Saphira. Smoka próbuje ukraść zły Urgals, który brutalnie morduje wuja Eragona. Chłopcu i smoczycy w ostatniej chwili udaje się uciec. Od tej chwili Eragon poprzysięga zemstę mordercy wuja i wyrusza na wyprawę, by uratować świat i stać się ostatnim legendarnym Jeźdźcem Smoków.

Eragon jest związany z Saphirą magiczną mocą, psychiczną więzią, która wzmacnia ich wzajemną siłę, lecz jest trochę...nieprzewidywalna. Król krainy, w której rozgrywa się akcja – Alagaesii – jest także Jeźdźcem, zaprzedał się jednak ciemnej mocy... W książce znajdujemy wszystko co niezbędne dla nowej generacji fantasy: wspaniałe walki, historyczne bronie, tajemniczy spisek i... kobieta elf, która pojawia się w snach Eragona. Czy Eragon pokona złego króla i zostanie Jeźdźcem Smoków, czy ulegnie ciemnej mocy? Odpowiedź poznamy w Dziedzictwie.

Dziedzictwo od Christopher Paolini możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  nie dalam rady, bardzo kiepskie

 • Awatar

  to tom na ktory musialem sie wyczekac zdecydownaie za dlugo. To co w srodku zastałem zachwycilo mnie całkowicie. Jedyny minus to dwa oddzielne tomy w wersji drukowanej ( czytałem staromodnie) i znow tzreba bylo czekac - ale warto bylo :-)

 • Awatar

  Widoczny jest w powieści schemat: bohater walczący ze złem i potężny człowiek (lub też inna istota), który jest tego zła uosobieniem. To chyba ulubiony motyw twórców – od mitów o herosach po Gwiezdne Wojny – sprawdzający się niemal zawsze.
  Widoczne jest zainteresowanie autora Tolkienem – nastoletnim czytelnikom lubiącym Władcę Pierścieni seria młodziutkiego autora Dziedzictwa może się spodobać

Warto zerknąć