ebook Narzeczona na dłużej
3.32 / 5.00 (liczba ocen: 302)

Narzeczona na dłużej
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 16.90
wciąż za drogo?
16.90 zł
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
25.49 zł Lub 22.94 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
15.00 zł
19.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Narzeczona na dłużej to doskonała wiadomość dla czytelników, którzy po zakończeniu Narzeczonej na chwilę nie mogli doczekać się kontynuacji losów Mackenzie Wilson. Koniecznie przeczytaj drugi tom serii Narzeczona, aby dowiedzieć się w jaki sposób zakończy się historia współczesnego Kopciuszka?

Fabuła:

Po zerwaniu fałszywych zaręczyn ścieżki Mackenzie Wilson i Quintena Warricka rozeszły się. Ona przestała być jego asystentką, jednak zupełnie nie mogła o nim zapomnieć. On, zaczął szukać pocieszenia w ramionach dawnej kochanki Layli, która robiła co mogła, aby związać się już na stałe z Quintenem. Nie mogła pozwolić sobie aby ten ponownie ją zostawił. Pomimo tych zabiegów, jego myśli nieustannie zaprząta wyłącznie Mackenzie. Co musi się wydarzyć aby Ci dwoje ponownie się spotkali i ukryli swoją dumę, wpuszczając na pierwsze miejsce gorące uczucie?

Monika Serafin utkała fabułę, która obfituje w wiele wzlotów i upadków. To buzująca skrajnymi emocjami historia, która swoimi niedopowiedzeniami rozbudza czytelnicze namiętności. Nie jest to jednak tylko ckliwa opowieść o miłości, to także historia poruszająca wiele ważnych spraw, choćby tych, związanych z przeszczepami. Tutaj humor przeplata się ze złością, zazdrość z miłością. Emocjonalna jazda bez trzymanki gwarantowana.

Rekomendacje: 

Narzeczona na dłużej nie ma dłużyzn, opisów mających jedynie zapełnić kartkę albo nie pasujących do całości opowieści fragmentów. Za to jest dobrze przemyślany ciąg przyczynowo-skutkowy, w jakim nie brak zwrotów akcji oraz różnych prędkości, słowo nuda nie przychodzi ani razu na myśl, za to „co jeszcze się wydarzy” pojawia się nie raz. - Katarzyna Pessel - Taki jest świat

Narzeczona na dłużej od Monika Serafin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Czasem pomysł na życiową prowizorkę przynosi coś nieoczekiwanego, co nijak nie wpisuje się w założony wcześniej plan. Jakby nie było miała przejść bez echa i wszystko powinno wrócić do swego stanu „sprzed”, lecz los ma swój pomysł na rozwój wypadków i niezbyt przejmuje się tym, co ludzie mają w swoich zamiarach. Zresztą oni sami niekiedy ciut, a nawet więcej, pomagają w skomplikowaniu tego, co zakładali, że będzie proste i łatwe w realizacji. Co potem? To już zależy od tego czy jest się wytrwałym i wierzy w to, co może być.

Nie tak łatwo wykreślić kogoś z głowy, a jeszcze trudniej z serca, zwłaszcza jeśli rozstanie przypomina bardziej raczej burzę z piorunami niż letni deszczyk. Drogi Mackenzie i Quintena rozeszły się, chociaż wydawało się, że wbrew temu, co ich połączyło jest przed nimi wspólna przyszłość. Oboje próbują ułożyć sobie życie osobno, każde na swój sposób i w otoczeniu gdzie czują się na miejscu. Wracają na utarte wcześniej tory, lecz czy można przywrócić przeszłość? Na pewno nie ustają w próbach, chociaż nie do końca są one udane, pomimo dość szczerych chęci. Niestety wspomnienia nie pozwalają tak szybko odciąć się od wspólnych chwil, tak tych dobrych, jak i tych gorszych. Czy jeszcze jest szansa by zapomnieli o nich? Wcześniej umieli bez siebie egzystować, więc dlaczego to teraz takie trudne? Co stoi na przeszkodzie? Zraniona duma, odtrącenie? A może całkiem co innego? Nie tak łatwo żyć gdy wciąż na myśl przychodzi osoba, której już nie tuż obok, zapomnienie jest tylko krótkotrwałe i przynosi jeszcze większą pustkę. Pozostaje więc jedno, ale czynie jest już za późno?

Oczekiwania rosną w miarę czytania, pierwsza część debiutu Moniki Serafin pobudziła apetyt na dużo więcej, bo z dobrymi książkami jest tak jak z czekoladą, trudno poprzestać na kilku kostkach. Drugi tom okazał się równie dobry jak poprzedniczka i co ważne, po niej pozostała chęć poznania kolejnych książek autorki. Czym oczarowała Narzeczona na dłużej? Na pewno płynnością poprowadzenia fabuły, tak, że nie wiadomo, kiedy kolejny rozdział zostaje przeczytany, a później następny i kolejny. Uczuciowe rozterki oraz wątpliwości bohaterów nie są w żadnym wypadku cukierkowe, widać w nich rzeczywistość, a nie wydumane problemy. Klimatem przypomina najlepsze hollywoodzkie produkcje spod znaku obyczajowych historii, w jakim nie brakuje dawki glamour, ale i codzienności dalekiej od bajki. Kontrastowe połączenie to także dwie perspektywy, różne i równocześnie mające punkt wspólny – uczucia. Monika Serafin połączyła lżejsze wątki z poważniejszymi, przeplatające się podobnie tak jak w prawdziwym życiu z sobą, tworząc barwną mozaikę ludzkich losów, niekiedy wywołujące uśmiecha, a czasem wprost przeciwnie. W żadnym wypadku w Narzeczona na dłużej nie ma dłużyzn, opisów mających jedynie zapełnić kartkę albo nie pasujących do całości opowieści fragmentów. Za to jest dobrze przemyślany ciąg przyczynowo-skutkowy, w jakim nie brak zwrotów akcji oraz różnych prędkości, słowo nuda nie przychodzi ani razu na myśl, za to „co jeszcze się wydarzy” pojawia się nie raz. Po takim debiucie pozostaje trzymać kciuki by jak najszybciej kolejna książka autorki pojawiła się.

Ocena: 6/6
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć