ebook Dracul
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 7480)

Dracul
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 26.94
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
34.99 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
32.89 zł 10 zł na konto
33.23 zł Lub 29.91 zł
24.49 zł
26.74 zł
27.99 zł
29.74 zł
29.74 zł
29.74 zł
34.99 zł
Inne proponowane

Powieść dla tych, którzy wiedzą, że potwory istnieją naprawdę. I nie boją się powrotu do korzeni gotyckiego horroru. Potomek twórcy „Draculi” i autor bestsellerowej „Czwartej małpy” ożywiają jeden z popkulturowych fenomenów.

Rok 1868. Bram Stoker przygotowuje się do starcia z nieludzką bestią. Uzbrojony w lustra, krzyże, wodę święconą i broń, czeka na atak. To będzie najdłuższa noc w jego życiu.
Zdeterminowany, by opowiedzieć światu o swoich przeżyciach, młody Bram spisuje wydarzenia, które doprowadziły go do tego miejsca. Osamotniony snuje niesamowitą narrację sięgającą jego dziecięcej choroby, tajemniczej cioci Ellen i rzeczy, których przez lata nie potrafił wyjaśnić. Niewiarygodne historie, które kiedyś włożyłby między bajki, okazały się prawdą.
„Dracul” to porywający od pierwszych stron powrót do korzeni gotyckiego horroru. Dacre Stoker, potomek twórcy „Draculi”, oraz J.D. Barker, autor bestsellerowej „Czwartej małpy”, ożywiają jeden z popkulturowych fenomenów, tworząc nową, przejmującą opowieść.

Dracul od J. D. Barker, Dacre Stoker możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jest to niesamowicie wciągająca historia, przy której nie sposób się nudzić. Doskonali bohaterowie, mnóstwo wspomnień i tajemnic, genialna atmosfera. A równie znakomicie wypada dodatek znajdujący się na samym końcu, który wyjaśnia wiele aspektów z życia Brama Stokera. To właśnie te strony sprawiają, że czytelnik zaczyna się zastanawiać nad prawdziwością całej historii, która została opisana nie tylko w tej książce, ale i w słynnym dziele Brama. I może właśnie o to chodzi?

Ocena: 6/6

Cała recenzja na blogu: Dracul
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć