ebook Gotowi na wszystko
3.57 / 5.00 (liczba ocen: 158)

Gotowi na wszystko
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
31.90 zł
19.90 zł
24.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Jak zostać celebrytką? Mówią, że dla chcącego nic trudnego. Wystarczy dostać się do telewizji! Trzeci tom popularnej serii „Tak Smakuje Miłość” to kolejna powieść Agaty Przybyłek pełna uczuciowych zakrętów.

Paula marzy, by ktoś odmienił jej życie dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Choć jest zwyczajną dziewczyną z sąsiedztwa, nieustannie marzy o sławie. Popularni ludzie wiodą przecież takie wygodne życie, prawda?
Dziewczyna postanawia zgłosić się do nowego reality show, a do realizacji swojego szalonego pomysłu potrzebuje jedynie… partnera! Casting otwarty jest dla par, więc zaradna singielka namawia do udziału przyjaciela ze szkolnych lat. Jeśli zwyciężą w finale, podzielą się główną nagrodą według potrzeb: Paula zdobędzie popularność, a Marcel – pieniądze na wymarzony ślub. Tylko że ślub jak z bajki jest marzeniem jego narzeczonej… Ukochana o niczym nie wie, natomiast chłopak jest przekonany, że będzie wniebowzięta, gdy uda mu się zdobyć pieniądze. Miłość przecież wszystko wybaczy.
Czy sława i popularność warte są każdej ceny? Agata Przybyłek udowadnia, że mają tyle samo blasków, co cieni. I że najważniejsza w życiu jest – po prostu – miłość. Jesteście gotowi, by o nią zawalczyć?

Gotowi na wszystko od Agata Przybyłek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Paula studentka nie jest zadowolona ze swojego życia. Marzy jej się bycie popularną osobą, która nie miałaby problemów z pieniędzmi, a dodatek byłaby celebrytką. Niestety mimo różnych prób nie zanosi się na poprawę sytuacji, dziewczyna spędza lato u rodziców w domu. Pewnego dnia po zobaczeniu reklamy o nowym reality show Paula poczuła, że to może być jej szansa na zaistnienie w telewizji. Był tylko jeden malutki problem: to był reality show dla narzeczonych, a ona...nie miała nawet chłopaka.

Właściwie sama nie wiedziała, kiedy utożsamiła wygodę z bogactwem i sławą, ale nosiła te marzenia w głowie do dziś. Może trochę ewaluowały przez ten czas, ponieważ już nie chciała być aktorką czy piosenkarką, ale po prostu celebrytką znaną z tego, że jest znana, jednak ich kwintesencja pozostała niezmienna. Pragnęła być bogata i żyć w luksusie.

Na szczęście przyjaciel z dawnych lat zgadza się na układ i pójście do telewizji, tylko że Marcel ma narzeczoną.... Co zrobią młodzi? Paula chce popularności, Marcel potrzebuje pieniędzy na własne wesele - czy warto ryzykować?

I najważniejsze pytanie - czy miłość wszystko wybaczy?

Osobiście bardzo spodobała mi się fabuła, to była książka, na którą czekałam od kiedy przeczytałam o niej w zapowiedziach. Swego czasu, jak nie miałam dzieci, lubiłam oglądać reality show. Ciekawa więc byłam, jak autorka dotknie tego tematu. Mam wrażenie, że na podstawie książek pani Agaty mogłyby powstać świetne filmy romantyczne.

Co na plus:

- Książka dla każdej z nas, spodoba się i młodej dziewczynie i takiej już bardziej dojrzałej wiekiem;
- Historia z morałem;
- Świetnie lekko napisana;
- Bardzo ciekawi bohaterowie, tacy do których od razu można poczuć sympatię;
- dobra książka na poprawę nastroju, można się pośmiać;
- jedna z lepszych lekkich książek jakie ostatnio czytałam,
- mimo lekkości książka zmusza do refleksji nad tym, co w życiu jest naprawdę ważne.

A co na minus? Historia jest przewidywalna, ale od lekkiej literatury w sumie nie oczekuję czegoś innego. Zabrakło mi natomiast większego rozwinięcia zakończenia, dokładnego opisu losów bohaterów po powrocie z rajskiej wyspy. Czekałam, czekałam i w sumie... sama nie wiem, chyba chciałabym żeby książka była grubsza. Kolejny dobrze spędzony czas z autorką i jej bohaterami.

Ocena: 5/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć