ebook Finanse, rachunkowość, kontrola i audyt w sektorze publicznym i prywatnym. Studium przypadków
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Finanse, rachunkowość, kontrola i audyt w sektorze publicznym i prywatnym. Studium przypadków
ebook: pdf

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 62.82
wciąż za drogo?
70.68 złpremium: 45.60 zł Lub 45.60 zł
62.82 zł Lub 56.54 zł
76.00 zł
62.82 zł
62.87 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Efektywność realizacji zadań w sektorze publicznym i prywatnym uzależniona jest od właściwego wykorzystania źródeł i form finansowania. Odpowiednie wykorzystanie narzędzi finansów i rachunkowości pozwala zmaksymalizować efekty podejmowanych przez jednostki działań. W procesie gospodarowania niezbędne są także prawidłowo stosowane audyt i kontrola zarządcza.

W niniejszej monografii podjęto rozważania na temat aktualnych problemów i wyzwań stojących przed finansami, rachunkowością, audytem i kontrolą w sektorze publicznym i prywatnym. Autorami poszczególnych rozdziałów są absolwenci studiów podyplomowych Finanse i rachunkowość budżetowa oraz Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza prowadzonych w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Ich doświadczenie zawodowe nadało praktyczny wymiar przygotowanym opracowaniom, mającym niejednokrotnie formę studiów przypadku. Ponadto w książce znalazło się też kilka artykułów studentów SKN Pecunia Moderna, działającego przy Katedrze Polityki Pieniężnej i Rynków Finansowych UEP, którzy właśnie przygotowują się do podjęcia pracy zawodowej w obszarze finansów.

Publikacja adresowana jest do osób pragnących poznać od strony praktycznej zagadnienia zarządzania finansami i nadzorowania działalności w sektorze publicznym i prywatnym. Odbiorcami monografii są w szczególności studenci kierunku finanse i rachunkowość oraz słuchacze studiów podyplomowych.

Finanse, rachunkowość, kontrola i audyt w sektorze publicznym i prywatnym. Studium przypadków od Tomasz Gabrusewicz, Kamilla Marchewka-Bartkowiak, Marcin Wiśniewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć