Finanse przedsiębiorstw i finanse publiczne - wybrane aspekty. Tom 6
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Finanse przedsiębiorstw i finanse publiczne - wybrane aspekty. Tom 6
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 36.55
wciąż za drogo?
38.70 złpremium: 25.80 zł Lub 25.80 zł
36.55 zł Lub 32.90 zł
43.00 zł
36.55 zł
36.55 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Finanse przedsiębiorstw i finanse publiczne to dziedziny, w których zachodzą nieustanne zmiany, wpływając na działalność różnych podmiotów. Problematyka finansów przedsiębiorstw w świetle nieustannie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej, rozwoju nowych form finansowania działalności, nowych narzędzi zarządzania przedsiębiorstwem wymaga ciągłego aktualizowania posiadanej wiedzy i analizowania zachodzących zmian. Z kolei finanse publiczne są newralgicznym obszarem zainteresowań z uwagi na oddziaływanie na całą gospodarkę. Szczególnie ważne są rozwiązania polityki podatkowej i transferów publicznych w kontekście gospodarowania funduszami przez budżet centralny i budżety jednostek samorządu terytorialnego.

Obie dziedziny finansów są zatem istotne zarówno dla teoretyków, jak i praktyków życia gospodarczego. Dlatego właśnie prezentowane opracowanie skupia się na finansach przedsiębiorstw oraz finansach publicznych, a dokładniej na ich wybranych aspektach. Niemożliwe jest bowiem ujęcie w jednej publikacji wszystkich kierunków badań prowadzonych w tym zakresie.

Prezentowane opracowanie jest rezultatem indywidualnych oraz zbiorowych badań naukowych. Rozważania zaprezentowane w niniejszej pracy mają na celu podjęcie dyskusji na temat aktualnych problemów gospodarczych i zwrócenie uwagi na najistotniejsze kwestie z nadzieją na uwzględnienie ich przy wdrożeniach nowych rozwiązań w polityce gospodarczej oraz reformie finansów publicznych.

Zamieszczone w Pracach treści są wynikiem prowadzonych przez Autorów badań naukowych, a także efektem przemyśleń opartych na ich bogatym doświadczeniu praktycznym. Mamy nadzieję, że ich lektura stanie się nie tylko inspiracją do dalszych pogłębionych rozważań nad poruszaną problematyką, ale także przyczyni się do wdrażania i kreowania nowych rozwiązań w praktyce zarządzania współczesnymi finansami.

Finanse przedsiębiorstw i finanse publiczne - wybrane aspekty. Tom 6 od Marcin Kalinowski, Michał Pronobis, Aldona Uziębło możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć