ebook Królestwo - audiobook
3.96 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 23)

Królestwo - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.88
Audiobook - polecana oferta: 29.56
37.90 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.56 zł Lub 26.60 zł
37.90 zł 10 zł na konto
37.91 zł Lub 34.12 zł
28.98 zł
34.11 zł
37.90 zł
Inne proponowane

Miłośnikowi kryminałów, a szczególnie skandynawskich, Jo Nesbo nie trzeba przedstawiać. Autor wsławił się doskonale przyjętym cyklem o policjancie Harrym Hole. Teraz Jo Nesbo przygotował dla swoich wiernych czytelników powieść poza cyklową. Wysłuchajcie doskonałego audiobooka Królestwo.

Fabuła:

Roy Opgard jest mechanikiem zarządzającym niewielką stacja benzynową i wiedzie spokojne życie w jednej z górskich, norweskich wsi. Jego proste i monotonne życie przerywa nagły powrót do wioski młodszego brata, Carla, który proponuje braterski układ. Carl chce wspólnie z Royem zbudować hotel w ich rodzinnej miejscowości Os. Powrót brata przywołuje wspomnienia, w których Carl był tym niepozornym, zawsze wymagającym opieki i ochrony przed rówieśnikami. Teraz jednak jest przystojnym mężczyzną, który w Os pojawił się ze swoją żoną, piękną i młodą kobietą. Samo pojawienie się Carla i zaproponowana przez niego współpraca, wprowadza w życiu Roya wiele zamieszania.

Po pewnym czasie pomiędzy tą trójką atmosfera gęstnieje, wszystko zaczyna się komplikować, kiedy miejscowi policjanci wznawiają śledztwo dotyczące śmierci rodziców Roya i Carla. Uznana wcześniej za tragiczny wypadek samochodowy, teraz wydaje się nie być już tak prostą sprawą. Policjanci podejrzewają, że wydając przed laty werdykt zdecydowanie się pomylili. Wszystko to wystawia Roya na próbę. Mężczyzna musi zdecydować ile jest w stanie poświęcić w imię braterskiej miłości?

Jo Nesbo przenosi swojego czytelnika do zamkniętej społeczności zamieszkującej w małej miejscowości i ustanawia go obserwatorem doskonale skonstruowanej, mrocznej i gęstej atmosfery, którą przesiąknięta jest fabuła Królestwa. Autor daje się poznać zupełnie z innej strony, niż ta, z której znamy go z powieści z cyklu o Harrym Hole.

Audiobook Królestwo w doskonałej interpretacji rewelacyjnego Krzysztofa Gosztyły.

Królestwo - audiobook od Jo Nesbo możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć