ebook Bez reszty
4 / 5.00 (liczba ocen: 84)

Bez reszty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.90
Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
-10% 17.90 zł
27.19 zł Lub 24.47 zł
30.40 zł Lub 27.36 zł
-25% 23.90 zł
25.59 zł
27.19 zł
29.00 zł
Inne proponowane

Kontynuacja bestsellerowego "Kastora" Wojtka Miłoszewskiego.

Początek lat dziewięćdziesiątych. Ludzie Krakowa są podzieleni. Jedni biednieją w oszałamiającym tempie, a inni zastraszająco szybko się bogacą. W mieście pojawia się nowy gang, który toruje sobie ścieżki potworną brutalnością. Przestępczość zorganizowana oraz handel amfetaminą to nowość dla policji, która dopiero co porzuciła starą, milicyjną nazwę. Komisarz Kastor Grudziński musi sobie poradzić ze zmianami w komendzie wojewódzkiej, ale przede wszystkim przekonać swoich przełożonych, że potrzebne są nowe metody działania. Sposoby, z których korzystali do tej pory, nie wystarczą, aby rozbić zorganizowaną przestępczość. Zadania nie ułatwia mu nowa sprawa, która wiąże się z zabójstwami dzieci na terenie Krakowa.

Czy komisarz poradzi sobie z nową rzeczywistością i czy wreszcie uda mu się jakoś ułożyć swoje życie osobiste?

Bez reszty od Wojtek Miłoszewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Jestem tą szczęściarą, która mogła przeczytać tę książkę jeszcze przed oficjalną premierą! Mistrzostwo... Myślę, że fani thrillerów/kryminałów - zwłaszcza Ci, którzy przeczytali pierwszą część "Kastora" - nie będą zawiedzeni ;) W "Bez reszty" mamy wgląd w dalsze losy komisarza Kastora Grudzińskiego... specyficzne czasy (wczesne lata 90), sporo tajemnic, intrygi i napięcie... Miłoszewski zawsze na poziomie i w swoim genialnym stylu! :)

  • Awatar

    Pierwsza cześć była świetna. Bardzo dobrze skonstruowany kryminał, ktory czyta sie jednym tchem i co ciekawe nie do końca przewidywalny. Bardzo mi sie podobal klimat lat dziewięćdziesiątych, Miłoszewski naprawdę bardzo realnie opisał tamten czas. Czekam teraz na kontynuacje"Bez reszty".

Warto zerknąć