ebook Cios kończący
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 84)

Cios kończący
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
19.90 zł
-15% 27.19 zł Lub 24.47 zł
28.79 zł Lub 25.91 zł
25.59 zł
27.19 zł
29.00 zł
31.99 zł
Inne proponowane

Rudolf Heinz od dwóch lat nie pracuje w policji. O życiu zawodowym właściwie zapomniał, a i w prywatnym nie układa mu się najlepiej. Niespodziewanie zostaje poproszony o pomoc w sprawie brutalnego zabójstwa na Śląsku. Były komisarz niechętnie angażuje się w nieoficjalne śledztwo. Jego opór znika, gdy okazuje się, że łączy się ono z serią tajemniczych zaginięć i zabójstw. Pewnego wieczoru znika jednak sam Heinz…

„Odwrócił się plecami do związanego. Nóż. Przydałby się nóż. Ruszył do wyjścia. Był blisko piwnicznych drzwi, niedomkniętych, gdy coś błysnęło w ciemnościach. Podszedł i schylił się. Lusterko. Podszedł do światła. Całe, oprócz ramki, zaśniedziałe. Nawet nie wiedział, że tu leży. Ani skąd się wzięło. Nie zauważył go, gdy sprzątał piwnicę.
Cisnął lusterkiem o podłogę. Schylił się i podniósł trójkątny kawałek szkła. Pewnym krokiem podszedł do skrępowanego mężczyzny.
Spojrzał na puste krzesło.
Puchała krzyczał i potrząsał głową jak oszalały” – fragment powieści

Cios kończący od Mariusz Czubaj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć