ebook Martwy sad - audiobook
3.93 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1634) Ilość stron (szacowana): 416

Martwy sad - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.90
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
23.90 zł
29.13 zł 20% rabatu
-14% 33.92 zł Lub 30.53 zł
34.31 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Mała wieś, tajemnicze zaginięcia dzieci, seryjny morderca. Zabójca stoi tuż za rogiem, czyha na kolejną ofiarę

Komisarz Marcin Zakrzewski zostaje w środku nocy wezwany do brutalnego morderstwa na jednym z osiedli na obrzeżach Wrocławia. Podczas pościgu za zabójcą słyszy od niego tajemniczy przekaz: Widziałem, jak diabeł chodzi tam na palcach. Te same niepokojące słowa usłyszał trzydzieści lat wcześniej z ust brata bliźniaka, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach.

Zakrzewski postanawia wrócić do sprawy z przeszłości. Szybko odkrywa, że spokojna podwrocławska wieś, z której pochodzi, od wojny jest milczącym świadkiem zaginięć także innych dzieci. Te tragiczne zdarzenia łączą się z kolei z morderstwami popełnionymi obecnie. Czy to możliwe, żeby ten sam sprawca działał nieprzerwanie od siedemdziesięciu lat?

Powrót do wspomnień z dzieciństwa okazuje się dla policjanta prawdziwym koszmarem, rozgrywającym się tu i teraz. Wkrótce musi walczyć o życie nie tylko swoje, ale i bliskich mu osób. Morderca staje się jego cieniem i zdaje się wiedzieć o nim wszystko...

Jakie tajemnice kryje przykościelny sad?

Martwy sad - audiobook od Mieczysław Gorzka możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć