ebook Noc sztyletników - audiobook
3.32 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 22)

Noc sztyletników - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.47
Audiobook - najniższa cena: 31.28
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
31.28 zł Lub 28.15 zł
36.00 zł
31.33 zł
36.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Listopad 1888 roku.

Kamil Kord przyjeżdża do Londynu z wizytą do dawno niewidzianego przyjaciela Nikodema Ponara. W tym czasie Kuba Rozpruwacz dokonuje coraz brutalniejszych ataków. W Whitechapel wybucha panika, policja miota się w poszukiwaniu mordercy, a wzajemnym oskarżeniom nie ma końca. W trakcie własnego śledztwa Kord i Ponar odkrywają wśród polskich emigrantów pewnego sztyletnika. Jaka jest jego rola w tej historii? „Noc sztyletników” to pierwszy tom stylowej serii retro, której głównym bohaterem jest Kamil Kord, dociekliwy detektyw-amator mierzący się z najbardziej wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi swoich czasów.

Autor Adam Węgłowski – dziennikarz miesięcznika „Focus Historia”, publikował także w „Tygodniku Powszechnym”, „Śledczym”, „Zwierciadle” i „W Podróży”. Czyta: Janek Marczewski

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Jana Marczewskiego.

Noc sztyletników - audiobook od Adam Węgłowski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć