ebook Tiger
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Tiger
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.14
wciąż za drogo?
23.24 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
21.14 zł Lub 19.03 zł
24.99 zł
30.45 zł Lub 27.41 zł
21.14 zł
21.24 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Życie Aleksa było idealne – przyjaciele, praca, sport. I oczywiście seks. Mnóstwo seksu –trójkąciki, orgietki... Życie proste, przyjemne i bez zobowiązań. Zawsze takie miało być.
Nigdy nie zamierzał się zakochać. A już na pewno nie w niej – kobiecie, z którą związek mógł zniszczyć wszystko, co miał.

Bywa jednak, że nawet największy twardziel ulegnie – najpierw pożądaniu, potem uczuciom. A nawet najrozsądniejsza kobieta zaryzykuje wszystko, by poczuć choć przez chwilę emocje, których nigdy nie zaznała.
Wydawało się, że różni ich wszystko, ale okazali się bardzo podobni do siebie. 
Czy mogą być razem? Absolutnie nie. Jak jednak żyć bez prawdziwego szczęścia, kiedy się już go zasmakowało?

To kolejna wspaniała uczta literacka przy suto zastawionym stole, pełnym nieczystych zagrywek, szaleństw, napięcia, dzikich żądz, niedomówień i tajemnic. Efektownie i z pazurem pokazuje, że gdy w grę wchodzą silne uczucia pomiędzy dwojgiem osób, próżno szukać zdrowego rozsądku. Wierzcie mi na słowo – będziecie zachwyceni!
Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com

Nie dajcie się zwieść drapieżnemu tytułowi i okładce, bo wnętrze najnowszej powieści Magdy Mili to romantyczna torpeda, w której dominuje pytanie: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? Fanom mocniejszych miłosnych wrażeń również ten tytuł przypadnie do gustu. Gwarrrrantuję. :)
Dominika Matuła, www.domi-czyta.pl

Jeśli myślicie, że Magda Mila powiedziała już ostatnie zdanie, to się grubo mylicie. „Tiger” to książka, która nie pozwoli Wam na sekundę odejść od niej, a zawarte w niej emocje pozostaną w Was na bardzo długo. Serdecznie polecam!
Paulina Nowaczyk, 1001 Romansów

Tiger od Magda Mila możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć