Ofensywa szulerów

średnia ocena: 3.41 / 5.00
liczba ocen: 302
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Opis:

Wojna to nie tylko krew, pot i łzy. To także, a może przede wszystkim, kłamstwa, oszustwa i manipulacje...

Pewnego dnia w jednym z kairskich hoteli spotyka się trójka ludzi — dwóch mężczyzn i kobieta. Dzieli ich w zasadzie wszystko: profesja, pochodzenie, stan portfela i stosunek do zakończonej właśnie wojny. Łączą zaproszenia wysłane każdemu z nich z propozycją dobrze płatnej pracy.

Kim jest ukrywający swą tożsamość pracodawca i dlaczego na miejsce spotkania wybrał właśnie Egipt? Szukając odpowiedzi, bohaterowie snują niezwykłe opowieści, w których to, co prawdziwe, miesza się z niewyobrażalnym.

Jak naprawdę wyglądały początki angielskiego Magic Gangu dowodzonego przez iluzjonistę Jaspera Maskelyne'a? Kto przybył z odsieczą Luftwaffe podczas Bitwy o Anglię i co miała wspólnego propaganda III Rzeszy z bitwą o Troję?

Jedna noc, trzy opowieści. O wojnie, o magii, o poświęceniu. Przede wszystkim jednak o kłamcach i oszustach... których czas dopiero się zaczyna.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Trójka nietuzinkowych osób: spec od iluzji, as przestworzy i reżyserka filmowa. Co ich łączy? Kto ich wezwał i czego od nich oczekuje? Na razie zostawmy to na później. Teraz liczą się ich opowieści, a będą one wciągające i po części nie z tego świata. Posłuchajmy ich i poczekajmy na kolejny tom.

Inne proponowane
Warto zerknąć