ebook Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka
4 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.99
Audiobook - najniższa cena: 31.99
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
-6% 27.99 zł Lub 25.19 zł
33.99 zł
39.99 zł
-6% 27.99 zł
27.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Można nie kochać futbolu, ale warto wiedzieć, jak wpływa na ludzi. Można nie być kibicem, ale warto zobaczyć, jak kibicowanie daje ludziom głos. Czasem to głos rozpaczy, bólu, złości, a czasem politycznej przynależności, akceptacji albo zwykłego szczęścia.

Przez wiele miesięcy w sześciu różnych krajach na własnej skórze sprawdzaliśmy, jak to działa: jak piłka nożna wpływa na miejsca i ludzi od lat żyjących w konflikcie, jak te konflikty widać w drużynach i na trybunach.

Dotarliśmy tam, gdzie normalnie trudno jest dotrzeć, pytaliśmy o to, o czym często normalnie się nie mówi. Rozmawialiśmy z czołowymi piłkarzami, wpływowymi politykami, z chodzącymi legendami, których nazwiska to marka.

To nie jest książka tylko dla kibiców piłkarskich, ale dla wszystkich, którzy potrafią łączyć kropki. Piłka nożna tłumaczy świat. To nie banał, to fakt.

Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka od Michał Kołodziejczyk, Anita Werner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć