ebook Najstarszy
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 268011)

Najstarszy
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 19.90
VIRTUALO#VIRTUALO targi
-41% 19.90 zł
28.99 zł Lub 26.09 zł
28.99 zł
28.99 zł
34.10 złpremium: 20.46 zł Lub 20.46 zł
27.28 zł
27.87 zł
30.35 zł
31.00 zł
34.10 zł
Inne proponowane

Bestseller!

Eragon – bohater trylogii „Dziedzictwo” – młody, wiejski chłopak znajduje niebieski kamień i przynosi go do domu. Ale zanim udaje mu się sprzedać go handlarzowi, z „kamienia” wykluwa się szafirowy smok, Saphira. Smoka próbuje ukraść zły Urgals, który brutalnie morduje wuja Eragona. Chłopcu i smoczycy w ostatniej chwili udaje się uciec. Od tej chwili Eragon poprzysięga zemstę mordercy wuja i wyrusza na wyprawę by uratować świat i stać się ostatnim legendarnym Jeźdźcem Smoków.

Poczekajcie, to nie wszystko.

Eragon jest związany z Saphirą magiczną mocą, psychiczną więzią, która wzmacnia ich wzajemną siłę lecz jest trochę...nieprzewidywalna. Król krainy, w której rozgrywa się akcja – Alagaesii – jest także Jeźdźcem, zaprzedał się jednak ciemnej mocy... W książce znajdujemy wszystko co niezbędne dla nowej generacji fantasy; wspaniałe walki , historyczne bronie, tajemniczy spisek i... kobieta-elf, która pojawia się w snach Eragona.

W pierwszym tomie trylogii bohater dociera do kryjówki buntowników i bierze udział w bitwie z wojskami króla Galbatorixa. Dzięki swojej magii oraz pomocy smoczych Saphiry udaje się ocalić kryjówkę buntowników.

W drugim tomie trylogii, kontynuacji bestsellerowego Eragona, Eragon z Saphirą udają się do Ellesméry, krainy elfów, gdzie Eragona czeka dalsze szkolenie. Musi nauczyć się jeszcze lepiej władać bronią Smoczych Jeźdźców: mieczem i magią. Wyrusza zatem w najważniejszą podróż swego życia, poznaje cudowne miejsca i nowych kompanów, przeżywa nowe przygody. Lecz cały czas towarzyszy mu chaos i zdrada i nic nie jest takie, jakim się wydaje. Wkrótce Eragon nie wie już komu może zaufać.

Tymczasem jego kuzyn – Roran – musi stoczyć własną bitwę – bitwę, która być może narazi Eragona na jeszcze większe niebezpieczeństwo. Czy mroczne siły króla zdławią wszelki opór? Z tego starcia Eragon może nie ujść z życiem...

Najstarszy od Christopher Paolini możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Dobry. Ale juz nie tak bardzo. Kolejne tomy to rownia pochyla prosto w dol.

  • Awatar

    Kto przecztał I tom to nie potrzebuje byc namawiany do kolejengo. Kolejny tom nic nie traci na wartosci, akcji sporo albo i wiecej, opisy wciagajace i zachwycajace. Nie skonczylem ksiazki a juz o kolejnej myslałem

Warto zerknąć