ebook Książę - audiobook
3.55 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 70)

Książę - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 22.74
Audiobook - najniższa cena: 22.74
wciąż za drogo?
-35% 22.74 zł Lub 20.47 zł
34.99 zł
30.08 zł
Inne proponowane

Porywająca powieść o demonach historii, które w Niemczech żyją do dziś. Kontynuując „Berlińską Trylogię”, Magdalena Parys brawurowo łączy dzieje powojennej armii cieni z napięciami pulsującymi we współczesnych Niemczech.

W berlińskiej katedrze zostają odnalezione zwłoki ukrzyżowanego księdza. W niejasnych okolicznościach wybucha pożar na imigranckim osiedlu, a w poszczególnych landach rosną nastroje separatystyczne i odżywa toksyczny nacjonalizm.
Komu są na rękę pozornie nie związane ze sobą sprawy? Bezwzględnemu Księciu, który pragnie przywrócić do życia Imperium Germanum? Działającemu poza demokratyczną kontrolą kontrwywiadowi? A może walczącym o najwyższą władzę członkom rządu?
W meandrach afery będą musieli się odnaleźć znani z „Magika” prezydent berlińskiej policji Tschapieski, dziennikarka Dagmara Bosch i komisarz Kowalski, a stawką jest nie tylko przyszłość państwa, ale również ich poplątane życie osobiste.

Książę - audiobook od Magdalena Parys możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć