ebook Nic bez ryzyka
3.93 / 5.00 (liczba ocen: 14513)

Nic bez ryzyka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 25.43
Audiobook - najniższa cena: 28.43
wciąż za drogo?
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
25.43 złpremium: 15.26 zł Lub 15.26 zł
26.44 zł Lub 23.80 zł
33.90 zł Lub 30.51 zł
33.90 zł 10 zł na konto
23.73 zł
25.43 zł
25.91 zł
27.10 zł
28.82 zł
33.90 zł
Inne proponowane

Pierwszy tom kolejnego sensacyjnego cyklu Jeffreya Archera. Nie zabraknie w nim brawurowych śledztw, niespodziewanych zwrotów akcji, spektakularnych zwycięstw, prawdziwych dramatów i wyrafinowanego humoru. „Gdyby przyznawano Nagrodę Nobla za sztukę opowiadania, Archer by ją zdobył” – „Daily Telegraph”

To nie jest powieść detektywistyczna, to jest opowieść o detektywie…

William Warwick zawsze chciał być policjantem. Zaczyna od służby w rewirze pod czujnym okiem konstabla Freda Yatesa, a potem trafia do Scotland Yardu, gdzie bierze udział w swoim pierwszym poważnym śledztwie w sprawie kradzieży bezcennego płótna Rembrandta z Fitzmolean. W muzeum poznaje też piękną Beth, która skrywa mroczną tajemnicę. William staje przed nowymi wyzwaniami, a wszystko okazuje się coraz bardziej skomplikowane.

„Znakomite, trzymające w napięciu, dowcipne rozwiązanie akcji” – „Daily Express”

Nic bez ryzyka od Jeffrey Archer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
To czy William Warwick kiedyś osiągnie stanowisko komisarza policji londyńskiej, będzie zależało tyleż od jego determinacji i zdolności, co od mojej szansy na długowieczność. Tak zaczyna swoją najnowszą książkę Jeffrey Archer.

Zapewne wszystkich zastanowiło wspomniane wcześniej w wypowiedzi pisarza nazwisko. Nie ma w tym przypadku. Jeffrey Archer – wsłuchując się między innymi w głosy czytelników – sięgnął tym, razem po postać z książek swojego innego bohatera: Harry’ego Cliftona, który w Kronikach Cliftonów zrobił furorę powieściami o detektywie Williamie Warwicku. A pomysłowi „pociągnięcia” tematu w realnym świecie można tylko przyklasnąć.

Trzymajmy więc kciuki za zdrowie Lorda Archera, bowiem nie może być większej radości dla jego miłośników, niż informacja o rozpoczęciu przez niego nowego powieściowego cyklu. Wiadomo już bowiem, że na jednym tomie się nie skończy. Za niespełna miesiąc ukaże się (w oryginale) kolejna część, a na kwiecień 2021 zapowiedziano wydanie trzeciego tomu opowieści.

Nic bez ryzyka niesie ze sobą wszystkie atuty archerowskich książek. Zapowiedź długiej historii, nieoczekiwane zwroty akcji, drobiazgowo przedstawione szczegóły pracy głównego bohatera oraz szczegółowo i perfekcyjnie przedstawione realia czasów, w których toczy się opowieść. Wszystko to nie tyle czyta się, co pochłania.

Jeffrey Archer w swojej karierze, tak jak w życiu prywatnym, nie ogląda się na przeszłość. Liczy się tylko to co ma być, a wyobraźni i kapitalnej realizacji swoich pomysłów pisarzowi nadal nie brakuje. Witaj więc Williamie Warwicku – liczymy że będzie się z Tobą spotykać jeszcze wiele razy.

Ocena: 5/6
©donos kulturalny
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć