ebook Nieoficjalnie
3.63 / 5.00 (liczba ocen: 7)

Nieoficjalnie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 21.56
wciąż za drogo?
28.49 złpremium: 17.09 zł Lub 17.09 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
21.76 zł
23.04 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Książka jest zapisem rozmowy Anity Werner z Włodzimierzem Cimoszewiczem, utrzymanej w tonie dziennikarskiego wywiadu. Główny bohater zdejmuje oficjalną maskę i opowiada, nigdy wcześniej nieujawniane, historie z życia osobistego i długiej, politycznej kariery. Odsłania kulisy wielkiej polityki i wydarzeń, które przeszły do historii. Kreśli „nieoficjalne” sylwetki znanych osobistości. Z humorem wspomina dyplomatyczne przygody, własne wpadki i gafy. Rozmowa ujawnia nieznane powszechnie oblicze Premiera. Ten poważny, zawsze oficjalny i profesjonalny w każdym calu polityk, okazuje się być człowiekiem z rozbrajającym poczuciem humoru i z dużym dystansem do świata. Książka jest bogato ilustrowana zdjęciami.

 

Cimoszewicz znany i nieznany. Ze świetnym poczuciem humoru. Rewelacyjnie analizujący politykę. Przeczytałam jednym tchem.
Monika Olejnik, dziennikarka TVN24 i Radia Zet

 

Nieoficjalnie od Włodzimierz Cimoszewicz, Anita Werner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć