ebook Martwe ciała - audiobook
3.45 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 199)

Martwe ciała - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.40
Audiobook - najniższa cena: 34.35
wciąż za drogo?
37.20 złpremium: 24.00 zł Lub 24.00 zł
34.35 zł Lub 30.92 zł
40.00 zł
34.40 zł
40.00 zł
Inne proponowane

Prawdziwa historia seryjnego zabójcy i nekrofila. Edmund Kolanowski, poznański nekrofil, działał w latach 80. XX wieku. Śledztwo z wnikliwością i skrupulatnością rekonstruują w porażającym reportażu Michał Larek i Waldemar Ciszak, ukazując mroczną umysłowość sprawcy oraz zaangażowanie osób i instytucji, które zajmowały się jego sprawą. To lektura dla osób o mocnych nerwach.

„Przerażająca książka, która na długo zapada w pamięci. Sprawdźcie sami, gorąco polecam!” (Marcin Myszka, Niediegetyczne, Kryminatorium). Michał Larek – pisarz, wykładowca i autor podcastu "Zabójcze opowieści". Autor thrillera "Chirurg" i serii kryminalnej "Dekada"oraz współautor "Mężczyzny w białych butach" (wraz z Waldemarem Ciszakiem). Waldemar Ciszak – były prokurator Wydziału Śledczego Prokuratury Wojewódzkiej w Poznaniu, radca prawny, aktualnie adwokat Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu.

Martwe ciała - audiobook od Waldemar Ciszak, Michał Larek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć